کد خبر: 939319 A

از سوی کادر فنی؛

مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال استان قزوین گفت: محمد نجف زنگی فوتسالیست قزوینی به اردوی تیم ملی دعوت شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، روح اله عبدالهی اظهار کرد: اردوی آماده‌سازی تیم فوتسال بزرگسالان کشور از امروز تا بیست‌ و ‌ششم تیرماه در تهران پیگیری می‌شود و کادر فنی تیم ملی فهرست نفرات دعوت ‌شده به اردو را اعلام کرده است.

 مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال استان با اشاره به دعوت یک فوتسالیست از استان به این اردو، اضافه کرد: سعید مؤمنی و مرتضی عزتی که در تیم فوتسال لیگ برتری مس سونگون و گیتی پسند اصفهان توپ می‌زنند، فعلا به خاطر فشار کاری و خستگی ناشی از حضور در فینال به اردو دعوت نشده‌اند ولی احتمال دعوت آنها وجود دارد.

عبدالهی افزود: این دومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا است و در مرحله اول اردو نیز تنها نجف زنگی از استان قزوین حضور داشت.

وی با اشاره به شیوع موج دوم کرونا، افزود: حضور فوتسالیست‌ها در این اردوها با رعایت موازین ودستورهای بهداشتی است ولی تصمیم گیری برای برگزاری یا لغو این اردوها در حوزه فدراسیون فوتبال و ستاد ملی مقابله با کرونا است.

این مسئول ورزشی با اشاره به ظرفیت‌های فوتسال در استان، گفت: این رشته در بخش بانوان و آقایان از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گسترده‌ای برخوردار است و قطعا با حمایت و توجه مسئولان زمینه رشد و شکوفایی استعدادهای آن بیشتر فراهم خواهد شد.

استان قزوین ۱۰ هزار بیمه شده ورزشی در رشته فوتبال و فوتسال دارد.

اردوی تیم ملی استان قزوین فوتبال فوتسال نجف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر