کد خبر: 939224 A

در نشست اعضای هیات مدیره انجمن؛

دبیر انجمن صنفی روزنامه‌نگاران هرمزگان گفت: از سوی اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی، سمانه کمالی به عنوان مدیر روابط عمومی این انجمن انتخاب شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، حسین روحی اظهار کرد: در نشست هیات مدیره انجمن صنفی روزنامه نگاران استان هرمزگان از بین اعضا، گزینه هایی جهت مدیریت روابط عمومی این تشکل مورد بررسی قرار گرفتند که در نهایت با در نظر گرفتن سوابق ، عملکرد و توانمندی شغلی، خانم سمانه کمالی باغستانی سرپرست خبرگزاری ایلنا در استان هرمزگان به عنوان مدیر روابط عمومی انجمن صنفی روزنامه نگاران استان منصوب شد.

دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان افزود: از اعضا، مدیران روابط عمومی دستگاههای دولتی و بخش خصوصی انتظار همکاری در راستای تعامل بیشتر و تقویت امور رسانه و روابط عمومی را با نامبرده داریم.

سمانه کمالی

در متن حکم مدیر روابط عمومی انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان آمده است:

سرکار خانم سمانه کمالی باغستانی، عضو محترم انجمن صنفی روزنامه نگاران استان هرمزگان

سلام علیکم

احتراماً با عنایت به مراتب تعهد، توانمندی و پشتکاری که در سرکارعالی سراغ داریم بر اساس مصوبه تیرماه ۱۳۹۹ هیات مدیره، به موجب این ابلاغ به مدت یکسال به عنوان ”مسئول روابط عمومی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان هرمزگان” منصوب می گردید. انتظار می‌رود با ارتباط موثر و مطلوب با اعضا، هیات مدیره، کارشناسان حوزه فرهنگ و رسانه و تعامل سازنده و استفاده از ظرفیت رسانه‌ها، ارباب جراید، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی نسبت به انعکاس مطلوب و صحیح رویدادهای پیرامونی، شاهد شکوفایی، بالندگی و پویایی روابط عمومی این تشکل باشیم. 

از سوی دیگر با استفاده از ظرفیت و توانمندی کارشناسان این حوزه، همکاری با حوزه های فرهنگی ، دستگاه‌های اجرایی، بخش‌های دولتی و خصوصی در انجام اقدامات ذیل اهتمام ورزید:

۱- ارتقاء بیش از بیش جایگاه تشکل‌های صنفی روزنامه نگاران خاصه انجمن روزنامه نگاران استان هرمزگان

۲-استفاده از تکنیک ها و فنون نوین حوزه علوم ارتباطات به عنوان کانال ارتباطی دوسویه با در نظر گرفتن اولویت منافع اعضا ، تلاش در توسعه ارتباطات اجتماعی، تشکلی و رسانه ای

۳-انعکاس به موقع اقدامات و دستاوردهای انجمن صنفی روزنامه نگاران استان، معرفی پیشکسوتان و اهالی رسانه

کمالی در حال حاضر مدیریت روابط عمومی گلزار شهدای بندرعباس را برعهده دارد.

پیشکسوتان روابط عمومی مدیر روابط عمومی روزنامه هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر