کد خبر: 939069 A

رئیس راهداری نیشابور خبر داد:

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان نیشابور از لکه گیری هندسی بیش از ٨ هزار متر مربع از بزرگراه نیشابور-سبزوار و محور کمربندی نیشابور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، مجید مفیدی‌فر در خصوص این خبر گفت: لکه گیری هندسی ٨ هزار و ۵۰۰ متر مربع با هزار تن آسفالت گرم و با اعتباری بالغ بر ٣ میلیارد و ۵٠٠ میلیون ریال در بزرگراه نیشابور- سبزوار و محور کمربندی نیشابور در تیر ماه سال جاری انجام شد. 

وی افزود: در راستای تامین ایمنی و تسهیل ترافیک محورهای جاده‌ای شهرستان نیشابور طرح ترمیم و لکه‌‌گیری هندسی با آسفالت گرم در سه قطعه از محورهای مواصلاتی این شهرستان از جمله بزرگراه نیشابور-سبزوار، نیشابور-مشهد و محور کمربندی این شهرستان اجرا شد.

وی اظهار داشت: بر اساس بازدیدهای به عمل آمده در ارتباط با وضعیت راه‌ها و خرابی های بوجود آمده در رویه آسفالتی راه، عملیات لکه گیری هندسی با هزار تن آسفالت گرم در بازه زمانی ٢٠ روز کاری صورت گرفت.

مفیدی‌فر خاطرنشان کرد: همزمان با اجرای طرح لکه گیری هندسی در محورهای فوق اجرای این طرح، در بزرگراه نیشابور-مشهد محدوده جوادیه نیز در حال انجام است. 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور در پایان اعلام کرد: با توجه به اضمحلال لایه آسفالتی در بزرگراه نیشابور- سبزوار باند جنوبی(برگشت) طی قراردادی جدید در همین خصوص، روزهای آینده ادامه لکه گیری هندسی با آسفالت گرم در نقاط باقیمانده این محور آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/
بزرگراه ترافیک جاده راهداری و حمل و نقل جاده محورهای مواصلاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر