کد خبر: 938987 A

مدیرکل تامین اجتماعی فارس خبر داد:

مدیرکل تامین اجتماعی فارس گفت: با اجرای طرح متناسب سازی، حقوق بازنشستگان تحت پوشش این سازمان، مرداد ماه امسال مجددا افزایش می‌یابد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی فارس، ابراهیم کشاورز با اشاره به مصوبه دولت مبنی بر واگذاری معادل ۳۲ هزار میلیارد تومان سهام شرکت‌های دولتی، گفت: با واگذاری این سهام به سازمان تامین اجتماعی بابت تادیه دیون دولت، این امکان برای این سازمان فراهم می‌شود تا متناسب سازی حقوق بازنشستگان را انجام دهد.

وی با اشاره به مفهوم متناسب سازی بیان کرد: متناسب سازی به این مفهوم است که غیر از افزایش سنواتی که در ابتدای سال داشتیم و در خرداد اعمال کردیم، متناسب با میزان دریافتی فعلی افراد بازنشسته و سنوات خدمت‌شان افزایش دوباره حقوق را داشته باشیم.

مدیرکل تامین اجتماعی فارس با اشاره به اینکه بازنشستگان این سازمان در استان فارس دویست هزار نفر هستند، گفت: با اجرایی شدن این موضوع، پرداخت حقوق ماهانه مستمری بگیران این سازمان از ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان اضافه خواهد شد.

کشاورز همچنین از آغاز واریز حقوق تیرماه و مابه‌التفاوت‌های فروردین و اردیبهشت مستمری‌ بگیران تامین‌اجتماعی خبر داد و عنوان کرد: مستمری ‌بگیران و بازنشستگان حقوق تیرماه خود را همراه با مابه التفاوت حقوق ماه‌های فروردین و اردیبهشت‌ماه خود دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/
پوشش تامین اجتماعی حقوق دولت روابط عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر