کد خبر: 938957 A

مدیر باشگاه سیریوس سوئد خبرداد:

مدیر باشگاه سوئدی عنوان کرد که سوگیتای ژاپنی بازیکن تراکتور بوده اما مسئولان این باشگاه در تلاش هستند او را حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سایت آفتونبلادت سوئدی نوشت: یوکیا سوگیتا، بازیکن ژاپنی نیم فصل اول و فصل گذشته تراکتور با امضا قراردادی در زمستان راهی باشگاه سیریوس سوئد شد و توانست در این تیم عملکرد خوبی از خود ارائه دهد و خیلی ها امیدوار به ماندن او در این تیم هستند.

اولا اندرسون مدیر باشگاه سوئدی درباره وضعیت سوگیتا گفت: قرارداد قرضی او در تاریخ 23 جولای (11 روز دیگر) به پایان می رسد و او باید به ایران و تیم تراکتور برگردد چرا که قرارداد 3 ساله ای با این تیم دارد. با این حال ما مذاکرات خودمان را با تیم ایرانی شروع خواهیم کرد تا بتوانیم این بازیکن را برای زمان بیشتری در اختیار خودمان داشته باشیم. در هر صورت اختیار دست ما نیست و سوگیتا بازیکن تیم تراکتور است و ما با مدیر برنامه های این بازیکن در ارتباط هستیم تا با تیم ایرانی مذاکره کند تا بتوانیم سوگیتا را تا پایان فصل جاری در اختیار داشته باشیم. 

سوگیتا در 37 بازی برای تیم تراکتور موفق شد 3 گل برای این تیم به ثمر برساند. تیم او با تساوی در تهران برابر استقلال 41 امتیازی شد تا در رده چهارم جدول رده بندی قرار داشته باشد و هفته بعد جمعه در دیداری حساس در خانه به دیدار سپاهان خواهد رفت.

البته ناگفته نماند که اگر باشگاه تراکتور با حضور سوگیتا در تیم سوئدی به توافق نرسد این بازیکن در فصل آینده می‌تواند با پیراهن تراکتور در لیگ برتر بازی کند.

ایران جدول خلیج فارس سوئد نیم فصل اول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر