کد خبر: 938947 A

به همت هلال احمر برگزار می‌شود؛

فراخوان مسابقه «خاطره گویی احسان در کرونا» با موضوع خاطره گویی ۱۱۲ ثانیه در میان دانش آموزان به همت جمعیت هلال احمر منتشر شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، در پی فعالیت‌ کانون‌های دانش آموزی هلال احمر در جهت تعمیق مفاهیم ارزشمند جمعیت و با توجه به شیوع بیماری کرونا در دنیا بخش ویژه سومین دوره مسابقات سرود و نمایش احسان با عنوان "خاطره گویی احسان در کرونا" برگزار می‌شود و این جشنواره با موضوع خاطره گویی ۱۱۲ ثانیه ای است.

هدف از برگزاری خاطره گویی احسان در کرونا تقویت حس بشردوستی و کمک به همنوع در میان نوجوانان، ایجاد روحیه شادابی و پویایی در ایام شیوع بیماری کرونا و ایجاد نشاط و تجلی رفتارهای بشردوستانه است.

در این بخش دانش آموزان می توانند طی 112 ثانیه خاطره ای از احسان و نیکوکاری و یا فعالیت بشردوستانه در ایام شیوع کرونا که در حق کسی انجام داده اند را تعریف کنند.

شرکت در این بخش برای همه دانش آموزان ۷ تا ۱۸ سال آزاد است و لازم نیست عضو کانون های دانش آموزی هلال احمر باشند.

طبق فراخون، داوری سومین دوره جشنواره احسان، در 2 رده سنی هفت تا ۱۲ سال و ۱۲ تا ۱۸ سال انجام می‌شود و استفاده از حرکات دست، موسیقی، لباس و تغییر لحن گوینده مورد تاکید است و تکنیک های خاطره‌گویی و زیبایی خاطره مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

در این جشنواره، کیفیت تصاویر و نصب پوستر جشنواره در هنگام ضبط الزامی بوده همچنین تن صدا نباید یکنواخت نباشد، خاطرات براساس منظق و واقعیت تعریف شود، در این زمینه ترتیب خاطره گویی شامل مقدمه کوتاه و توصیف اتفاق و نتیجه گیری اهمیت دارد.

علاقمندان می توانند آثار خود را تا پنجم مهرماه سال جاری در قالب لوح فشرده به  مسئول امور جوانان شعب جمعیت هلال احمر استان زنجان تحویل دهند.

فراخوان مسابقه «خاطره گویی احسان در کرونا» منتشر شد/هلال احمر /ک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر