کد خبر: 938912 A

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان خبر داد:

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: در مورد ۴ پروژه نیمه تمام شهرستان لنگرود، ۲ مورد از جمله احداث سالن باستانی و زمین چمن مصنوعی در اولویت تخصیص اعتبار پروژه‌های امسال قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا از لنگرود،در نشست بررسی پروژه‌های عمرانی شهرستان لنگرود که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، نماینده مردم در مجلس و فرماندار برگزار شد، اجرای ۴ پروژه ورزشی مورد تاکید قرار گرفت.

مریم بخشی با اشاره به شیوع کرونا و تاثیر آن بر روند تخصیص اعتبارات گفت: متاسفانه امسال از وضعیت بودجه‌ای مناسبی برخوردار نیستیم، اما با توجه به اینکه ورزشکاران شهرستان لنگرود همواره با کسب مدال‌های رنگارنگ موجب درخشش و ارتقا جایگاه ورزشی استان گیلان شده‌اند لذا در مورد ۴ پروژه نیمه تمام این شهرستان، ۲ مورد از جمله احداث سالن باستانی و زمین چمن مصنوعی در اولویت تخصیص اعتبار پروژه‌های امسال قرار خواهد گرفت.

وی اظهار امیدواری کرد که با کمک نماینده و فرماندار محترم بتوانیم گام‌های موثری برداشته و عملکرد خوبی را در این شهرستان به ماندگار بگذاریم.

در ادامه فرماندار لنگرود یکی از دغدغه‌های اساسی حوزه ورزش را تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عنوان کرد و تسریع در تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه ها را خواستار شد.

چند پروژه ورزشی نیمه تمام در این شهرستان داریم

سیروس شفقی، فرماندار لنگرود افزود: چند پروژه ورزشی نیمه تمام در این شهرستان داریم که انتظار داریم با جذب اعتبارات مورد نیاز و تخصیص آن مراحل احداث و تکمیل پروژه‌های سالن باستانی و زمین چمن مصنوعی کومله و سالن‌های ورزشی ملاط–خالکیاسر در دستور کار قرار گیرد.

به دنبال راهکاری برای پروژه‌های نیمه تمام ورزشی لنگرود هستیم

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از حضور مدیرکل اداره ورزش و جوانان، گفت: ما به دنبال راهکار و پیگیری جهت پروژه‌های نیمه تمام ورزشی این شهرستان هستیم و امیدواریم رهاورد این نشست پیگیری در خصوص تکمیل پروژه‌های نیمه تمام این شهرستان و ایجاد و توسعه مجموعه های ورزشی جدید باشد.

پرویز محمدنژاد با اشاره به اهمیت ورزش در پیشگیری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد، گفت: اداره کل ورزش و جوانان و ادارات شهرستان نقش مهمی را بر عهده دارند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس تصریح کرد: اگر بخواهیم ورزش شهرستان در مسیر پیشرفت قرار گیرد لازم است روسای مربوطه با درایت و تلاش و برنامه‌ریزی پیش بروند و در این بین استفاده از ظرفیت جوانان و همچنین استفاده بهینه از تمامی پتانسیل‌های موجود مسئله‌ای است که اداره ورزش و جوانان باید به آن توجه ویژه کند.

خواستار تخصیص اعتبار در سال ۹۹ هستیم

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در ادامه ضمن ارائه گزارش از عملکرد اداره ورزش و جوانان گفت: با توجه به امکاناتی که از گذشته در شهرستان موجود بوده و ورزش نیز خاستگاه ویژه‌ای در آن دارد و رشد خوبی داشته انتظار داریم با گذر زمان شاهد پیشرفت و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام باشیم.

ناصر شهدی با تاکید بر پتانسیل موجود شهرستان لنگرود در امر توسعه فضاهای ورزشی؛ از فرماندار، نماینده و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان خواستار تخصیص اعتبار در سال ۹۹ به منظور تکمیل و بهره‌برداری پروژهای نیمه تمام شد.

بازدید از پروژه های نیمه تمام از جمله احداث سالن باستانی و زمین چمن مصنوعی کومله از دیگر برنامه های مدیرکل ورزش و جوانان در شهرستان لنگرود بود.

 

اعتیاد باستانی بودجه زمین ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر