کد خبر: 938870 A

فرماندار رشت :

فرماندار رشت بر لزوم استفاده از همه ظرفیت ها به ویژه ظرفیت خیرین برای تکمیل پروژه های عمرانی بقعه خواهر امام رضا(ع) رشت تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در نشست با رئیس و کارکنان اداره اوقاف رشت با اشاره تاکیدات بر فریضه وقف در احادیث و روایات بر امر وقف، گفت:ترویج فرهنگ وقف در جامعه می‌تواند موجب تقویت حس نوع‌دوستی  و انسان دوستی در جامعه شود.

فرماندار رشت اعتمادسازی را یکی از مهمترین وظایف مسئولان در همه زمینه ها به ویژه در حوزه وقف دانست و اظهار داشت: تقویت اعتماد عمومی در جامعه می تواند زمینه ترویج فرهنگ وقف در جامعه را بیش از پیش فراهم آورد.
 
فتح اللهی با تاکید بر لزوم رضایتمندی افراد جامعه به عنوان جامعه هدف اداره اوقاف، خاطرنشان کرد: ما موظفیم ساختار ادارای و شرعی را به صورت موازی در کنار هم در نظر گرفته و با در  نظر گرفتن مباحث فقهی، زمینه گشایش کار مردم را فراهم کنیم.
 
فرماندار شهرستان رشت با اشاره اهمیت اجرای پروژه شبستان بقعه حضرت فاطمه اخری(س) خواهر بزرگوار امام رضا(ع)، تصریح کرد: به شدت مخالفت به درازا کشیده شدن پروژه ها هستم و معتقدم اگر پروژه ای پس از مطالعه و بررسی دقیق آغاز شد، نباید روی زمین بماند بلکه باید با استفاده از همه ظرفیت ها از جمله ظرفیت سرمایه گذاران و خیرین، نسبت به تکمیل و بهره برداری از آن پروژه اقدام شود.

 

انتهای پیام/
امام رضا ترویج فرهنگ جامعه سرمایه گذاران روی زمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر