کد خبر: 938827 A

طی پیامی؛

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور با ارسال لوحی توسط زارعان دستیار ویژه خود به پاس تلاش برای پیشبرد پروژه‌های صنعت هسته‌ای در استان از استاندار البرز تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا، در متن این لوح از سوی علی اکبر صالحی خطاب به عزیزاله شهبازی، استاندار البرز، آمده است:

"اگر امروز مدیران و تلاشگران صنعت هسته ای کشور با عزمی استوار و خلل ناپذیر پای در میدان مجاهدت علمی نهاده و در پرتو اراده ملی و انسجام اسلامی، برگ زرین دیگری به کارنامه پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می افزایند، بر ناظران آگاه و صاحب بصیرت، آشکار و هویداست که این دستاوردها، مرهون همکاری های افرادی از خود گذشته است که بی نام و نشان زمینه حضور قدرتمند فرزندان این مرز و بوم را در این کارزار جهانی فراهم نموده اند.

از این رو بر خود لازم می دانم به پاس تلاش های مجدانه و بی شائبه جنابعالی در خصوص همکاری در پیشبرد پروژه های صنعت هسته ای در استان البرز تقدیر و تشکر نمایم.

امید است در پرتو الطاف الهی، بیش از پیش در مسیر خدمت رسانی به میهن عزیز اسلامی توفیق یافته و با تلاش و همت مضاعف در راه تحقق اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر حسنات کارنامه خدمات خود بیفزایید.

دوام سلامتی و مزید سرفرازی و بهروزی جنابعالی و همکاران گرامی را در سایه عنایات و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه یگانه هستی بخش مسئلت می نمایم."

استاندار البرز رییس سازمان انرژی اتمی ایران تقدیر از عزیزاله شهبازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر