کد خبر: 938643 A

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه از افتتاح اولین مرکز نیکوکاری سلامت با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از نیشابور، مجید خجسته پور با اشاره به اینکه پرسنل این شبکه همواره در کار خیر پیش قدم هستند گفت: افتتاح مرکزنیکوکاری سلامت به منظور بهره گیری از خیرین سلامت و توسعه نقش کمی و کیفی آنان در توانمندسازی  مددجویان و برداشتن باری از دوش آن‌ها در حوزه های مختلف بهداشت، درمان، ویزیت پزشکان و متخصصان و موارد بستری در دستور کار قرار می گیرد.

وی افزود: اهداف برگزاری این مرکز شناسایی، ارتباط و تعامل موثر با اشخاص حقیقی و حقوقی تاثیر گزار از جمله خیرین و موسسات خیریه به منظور استفاده بهینه از ظرفیت آنان در راستای رفع مشکل محرومین و ارتقای سلامت مردم منطقه و نیکوکاری است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فیروزه نیز گفت: این مرکز ایجاد شد زیرا بهورزان سربازان خط مقدم بهداشت در روستا و از نزدیک با درد مردم آشنا هستند و درحوزه های بهداشت، درمان و تغذیه نیازهای بیماران را از نزدیک حس می کنند. 

عباس درودی افزود: در مرکز نیکوکاری سلامت کمک ها از مردم و توسط مردم جمع آوری و توسط خود مردم توزیع خواهد شد و کمیته امداد هیچ دخالت و دخل و تصرف در جمع آوری مبالغ و کالاهای خریداری شده ندارد و هیات مدیره مرکز تصمیم گیرنده نهایی است.

وی یادآور شد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در تمام حوزه ها ورود پیدا کرده است و به سمت حوزه های فرهنگی، اشتغال، عمران و با آموزش و توانمندسازی مددجویان گامی موثر در رفع نیازهای آنان برداشته است.

اشتغال درمان سلامت شبکه بهداشت و درمان کمیته امداد امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر