کد خبر: 938171 A

گزارش ایلنا از شب‌نشینی برخی‌خانواده‌های قزوینی در پارک‌های شهر؛

کمتر از ۳ ماه پیش استان قزوین جزو استان‌های قرمز کشور در خصوص شیوع بالای کرونا بود. اکنون هم وضعیت بهتری ندارد و به گفته مسئولان بهداشتی استان وضعیت آن نارنجی (هشدار ) است و مردم باید همچنان پروتکل های بهداشتی از جمله « در خانه ماندن»را رعایت کنند؛ اما شهروندان هم می‌گویند:« طاقت خانه ماندن نداریم.»...

به گزارش خبرنگار ایلنا، هرساله با آغاز فصل تابستان و گرم شدن هوا، شب‌نشینی‌ها و دور‌همی‌های خانوادگی و دوستانه در مناطق خنک‌تر شهر از جمله پارک‌ها هم شروع می‌شود. اما امسال با شیوع کرونا و اوج گرفتن دوباره آن در روزهای اخیر مردم خیلی  دور هم جمع نمی‌شوند. اگر جمع شدنی هم هست با ترس و نگرانی است. نگرانی از  مبتلا شدن به ویروس کرونا.

اما خانواد‌ه‌هایی هم هستند که بخاطر فرزندانشان و از ناچاری و خستگی ماندن در خانه، دل به دریا می‌زنند تا به قول خودشان بی‌خیال کرونا  ساعاتی را در جایی خوش آب و هوا با عزیزانشان بگذرانند.

میدان مینودر قزوین یا همان میدان ‌غریب‌کش در ورودی شهر یکی از همان مناطق تفریحی است که شب‌ها میهمان شهروندان قزوینی از کوچک  و بزرگ است. همان جایی که شاید کرونا ویروس هم به میزبانی از مردم در آنجا حاضر باشد.

کرونایی که مردم هرگز آن را فراموش نکرده و نخواهند کرد اما به گفته خودشان « دیگر چیزی برای باختن نماند‌ه، بگذار بیاید و ما را هم با خود ببرد. »

حجم ویدئو: 98.16M | زمان ویدئو: 00:10:09
کرونا میدانی شب اوج قزوینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر