کد خبر: 938010 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی اعلام کرد : بیش از ۳۰ درصد اعتبارات ملی در حوزه راه‌های کشور به خراسان رضوی اختصاص داده می شود.

محمد پارسا در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بردسکن گفت: خوشبختانه اکثر محورهای خراسان رضوی اصلی و چهار خطه هستند و از این لحاظ خراسان رضوی  شاخص خوبی در کشور دارد. 

وی به وضعیت پروژه باند دوم محور سه راهی شادمهر تا انابد به طول 108 کیلومتر اشاره کرد و گفت: بیشترین کارگاههای فعال راه سازی در محور شادمهر به کاشمر و خلیل آباد به سمت بردسکن است.

وی بیان کرد: این پروژه دارای ردیف ملی می باشد و مطالعات آن 100 درصد انجام شده است و درحال حاضر برای 4 قطعه درحال اجرا توسط پیمانکاران حداقل 90 میلیارد تومان اعتبار و برای تکمیل این پروژه یک اعتبار 270 میلیارد تومانی نیاز است.

وی اظهارداشت: این پروژه یک سابقه 15 ساله دارد و خوشبختانه تاکنون 30 درصد باند دوم این محور تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی عنوان کرد: پروژه کنار گذر بردسکن با گذشت 15 سال به دلیل کمبود اعتبارات همچنان نیمه تمام رها شده است و درحال حاضر با توجه به شرایط اعتباری در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی نیست مگر اینکه اعتبارات ویژه ای تخصیص پیدا کند.

وی با بیان اینکه یک و نیم کیلومتر از باند دوم محور بردسکن به سمت خلیل آباد تا هفته دولت زیر بارترافیکی قرار خواهد گرفت گفت:  3 کیلومتر دیگر از باند دوم این محور تا روستای شفیع آباد قرارداد اجرایی آن با موافقت مدیرکل سال آینده نیز انجام می شود. 

پارسا از اجرای 28 طرح ملی در حوزه ساخت راههای استان خبرداد و گفت: طول راههای در حال احداث این تعداد پروژه  270 کیلومتر است که عمده آن در محور شادمهر به سمت بردسکن است.

خراسان رضوی دولت راه و شهرسازی خراسان رضوی کمبود اعتبارات گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر