کد خبر: 937895 A

صدیقیان خبر داد:

مدیرکل پشتیبانی امور دام آذربایجان‌شرقی‌گفت: توزیع گوشت مرغ منجمد از قرار هر کیلوگرم 13 هزار و 500 تومان در این استان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کریم صدیقیان در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه توزیع گوشت مرغ منجمد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی ها با قیمت 13 هزار و 500 تومان برای مصرف کننده و 12 هزار و 900 تومان برای توزیع کننده از امروز آغاز شده است، افزود: با توجه به افزایش قیمت مصوب گوشت مرغ گرم و بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان، توزیع مرغ منجمد در استان شروع شده است.

وی با بیان اینکه هیچگونه محدودیتی در توزیع گوشت مرغ منجمد در استان وجود ندارد، اضافه کرد: با هماهنگی ستاد تنظیم بازار کشور و استان در مرحله اول به میزان 650 تن سهمیه گوشت مرغ برای آذربایجان شرقی تخصیص یافته است.

صدیقیان ادامه داد: با توجه به موجودی مناسب مرغ منجمد در سردخانه‌های آذربایجان شرقی، محدودیتی برای عرضه مرغ در بازار وجود ندارد و در صورت افزایش مصرف و نیاز بیشتر با هماهنگی ستاد تنظیم بازار کشور و استان می‌توان نسبت به افزایش سهمیه اقدام کرد.

وی اضافه کرد: هماهنگی برای توزیع مرغ منجمد در شرکت‌های تعاونی مصرف کارمندی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای انجام شده است و توزیع آن از امروز در این واحدها  آغاز شده و ادامه خواهد داشت.

صدیقیان گفت: مردم در زمینه تامین گوشت مرغ به هیچ وجه نگران نباشند، زیرا ذخایر استان در این زمینه به میزان مطلوب و قابل قبول است.

به گفته وی طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور در مورد گوشت مرغ مقرر شده است ۱۵ هزار تن سهمیه گوشت مرغ از طریق شرکت پشتیبانی امور دام در سطح کشور توزیع شود.

آذربایجان شرقی افزایش قیمت فروشگاه های زنجیره ای گوشت عرضه مرغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر