کد خبر: 937887 A

فرمانده انتظامی استان:

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: بیش از ۳۲ کیلوگرم حشیش از یک دستگاه خودروی سواری پراید کشف و ۲ نفر در قزوین دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین و متمرکز بر روی عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، فردی در امر خرید و فروش مواد افیونی فعالیت دارد و به تازگی مقدار قابل توجهی حشیش از قاچاقچیان خریداری و به وسیله یک دستگاه خودروی سواری پراید در حال انتقال به این استان است.

وی افزود: بلافاصله مأموران با هماهنگی مقام قضائی و کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به استان قزوین و رصد و پایش خودروهای عبوری، خودروی مورد نظر در ورودی شهر قزوین رؤیت کردند.

سردار حاجیان ادامه داد: خودرو سریعاً متوقف و در بازرسی از آن مقدار ۳۲ هزار و ۳۰۰ گرم حشیش کشف و ۲ نفر در این راستا دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان  در پایان با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند، خاطرنشان کرد: یکی از مأموریت‌های مهم پلیس، مبارزه با سوداگران مرگ به منظور ایجاد امنیت اجتماعی است که در تحقق این امر نیروی انتظامی با قطعیت تمام و مستمر با هرگونه اقدامات مخل نظم و امنیت عمومی برخورد و از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

استان قزوین پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو محورهای مواصلاتی نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر