کد خبر: 937579 A

فرماندار در بازدید از پروژه احداث دستگاه زباله سوز :

فرماندار رشت با اشاره به اهمیت اجرایی شدن پروژه دستگاه زباله سوز، بر لزوم پیگیری جدی همه متولیان و استفاده از همه ظرفیت های ملی و استانی جهت نهایی شدن عملیات اجرایی این پروژه تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از رشت،علی فتح اللهی در حاشیه بازدید از کارخانه کود آلی و فرایند احداث دستگاه زباله سوز، با تاکید بر اهمیت اجرای  پروژه کارخانه زباله سوز برای استان و شهرستان،  اظهار داشت: اتمام این پروژه دغدغه مسئولین عالی استان و شهرستان و آرزوی دیرینه مردم فهیم این شهرستان است تا بتوان با مدیریت بهینه ساماندهی پسماندها، از مواهب و طبیعت زیبای خداوندی به بهترین وجه بهره مند شویم.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به پایان رسیدن برنامه ششم توسعه در سال جاری، تصریح کرد: بر همین اساس باید در عملیات اجرایی پروژه های بزرگ تسریع شود و در عین حال  دقت شود شتاب و کیفیت اجرای پروژه ها در حد مطلوبی باشد.

وی با اشاره به توجه دولت به تخصیص اعتبار این پروژه، ابراز امیدواری کرد: با پیگیری مضاعف شهرداری و مجموعه شورای شهر و استفاده از سایر ظرفیت‌های ملی و استانی  و در نهایت بهره‌برداری از این پروژه بخش عمده‌ای از دغدغه‌های شهرستان رشت در حوزه پسماند  برطرف شود.

 پس از بازدید فرماندارشهرستان رشت و شهردار رشت از بخش های مختلف کارخانه کود آلی و احداث پروژه دستگاه زباله سوز، مسائل و مشکلات پسماند شهرستان رشت طی نشستی مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.

 

زباله شورای شهر شهرداری مشکلات مدیریت بهینه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر