کد خبر: 937090 A

استاندار ایلام خبرداد:

استاندار ایلام گفت: کرونا در استان بیداد می‌کند و 220 مبتلا و 7 فوتی در یک روز فاجعه بار است و این زنگ خطری برای رعایت جدی تر پروتکل های بهداشتی در استان است.

به گزارش ایلنا، قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر امروز در نشست با جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان، ضمن هشدار به کسانی که با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مانع اجرایی شدن مصوبات ستاد کرونا می شوند، تاکید کرد: در بحث سلامت مردم و حفاظت از جان آنان با کسی تعارف و ملاحظه‌ای نداریم و با نقض کنندگان مصوبات ستاد کرونا قاطعانه برخورد می‌شود.

استاندار ایلام با اشاره به آمار بالای کارکنان مبتلا به کرونا، خواستار لغو جلسات غیر ضرور شد و گفت: تنها در صورت ضرورت جلسات با حداقل اعضا و صرفا بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شوند.

وی در ادامه بر رعایت فاصله گذاری هوشمند در ادارات تاکید کرد و گفت: همه کارکنان بایست از ماسک استفاده کنند و دستگاه های مرجع موظف هستند برای مجموعه تحت تصدی خود ماسک و اقلام بهداشتی تهیه کنند.

رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا در ادامه خواستار احساس مسئولیت آحاد مختلف جامعه در قبال سلامت خود و دیگران در این شرایط خطرناک شد و تاکید کرد: در این وضعیت قرمز تنها در صورتی که همه افراد جامعه با احساس مسئولیت فردی و اجتماعی با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با قطع زنجیره انتقال بیماری توسط آنان می‌توان امیدوار به برون رفت از این شرایط کرونایی خطرناک شد.

جامعه دستگاه های اجرایی استان فردی و اجتماعی ماسک ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر