کد خبر: 936746 A

رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان خبرداد :

رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان، از پیگیری مشکلات 4 واحد تعطیل شده استان زنجان در کمیته کارشناسی احیای واحدهای تولیدی اتاق بازرگانی زنجان خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط‌عمومی اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی زنجان، محسن حمیدی، در جلسه کمیته کارشناسی احیای واحدهای تعطیل با حضور اعضا اظهار داشت: مشکلات واحدها به صورت تخصصی و جدی مورد بررسی و پیگیری قرار گرفته و با مسئولان اجرایی و قضایی استان جلساتی برای حل مشکلات این واحدها برگزار شده است.

رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان، با ابراز امیدواری از بازگشت واحدهای تعطیل به چرخه تولید و اشتغال در استان زنجان خاطرنشان کرد: جذب سرمایه گذار برای واحدهای تعطیلی که صاحبان آن راغب به واگذاری واحدها هستند، یکی از اقداماتی بوده که مورد پیگیری قرار گرفته و امید است با این اقدام و بازگشت واحدها به چرخه تولید گام موثری در راستای تولید و اشتغال استان صورت گیرد.

حمیدی ادامه داد: طی صحبت‌هایی که با برخی از صاحبان واحدهای تولیدی تعطیل  استان صورت گرفته، در صورت رفع مشکلات‌شان در سریعترین زمان ممکن به چرخه تولید بازگشته و اشتغال های قبلی را دوباره احیا خواهند کرد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه جذب سرمایه گذار می تواند بخشی از مشکلات واحدهای تعطیل و راکد استان زنجان را حل نماید، تصریح کرد: در بررسی مشکلات واحدهای تعطیل منابع و ماخذ مشکلات از سازمان صنعت معدن و تجارت و شرکت شهرک های صنعتی استان و همچنین از طریق پایش کارشناسی و مصاحبه با صاحبان این واحد ها در اتاق بازرگانی جمع آوری و مورد بررسی قرار گرفته است.

حمیدی با اشاره به قوانین جدیدی که از سوی دولت برای حمایت از تولید و همچنین عدم تعطیل شدن واحدها به ویژه در زمان شیوع کرونا صادر شده است، گفت: واحدها می توانند از این ظرفیت ها و تسهیلات در نظر گرفته شده استفاده و بخشی از مشکلات خود را حل کنند.

در ادامه این جلسه، مشکلات 4 واحد تولیدی تعطیل استان زنجان با حضور مدیران و صاحبان واحدهای فوق مورد بررسی، تبادل نظر و تصمیماتی برای حل مشکلات آنها اتخاذ شد.

یگیری مشکلات 4 واحد تعطیل استان زنجان در کمیته کارشناسی احیای وا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر