کد خبر: 936115 A

محمد نبیونی:

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی‌شورای شهر کرج گفت: با توجه به‌شرایط پیش آمده بعد از شیوع ویروس کرونا در جامعه به منظور حمایت از اماکن فرهنگی و ورزشی تحت پوشش شهرداری، اجاره ماهانه مجموعه های ورزشی تا زمان بازگشایی مجدد مجموعه ها بخشوده یا کمتر شود.

به گزارش ایلنا، محمد نبیونی عصر امروز یکشنبه 15 طی سخنانی در دویست و دومین جلسه رسمی شورای شهر کرج، اظهار داشت: پس از شیوع کرونا در ماه‌های پایانی سال و به منظور مقابله با شیوع این ویروس مجموعه های ورزشی تحت پوشش شهرداری تعطیل شدند که بخشی از این مجموعه ها در  اجاره بخش خصوصی قراردارد.

این مسئول با اشاره به موج جدید بیماری کرونا در شهرستان کرج، تصریح کرد: با توجه به عدم درآمدزایی بخش خصوصی از مجموعه ها، اجاره ماهانه مجموعه های ورزشی و فرهنگی تا پایان بحران کرونا ویروس از سوی شهرداری مساعدت شود. اگر مصوبه یا لایحه ای در این خصوص نیاز است از شهردار درخواست داریم که لایحه را به شورای شهر ارائه تا توسط اعضا بررسی و تصمیم گیری شود.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شورای شهر کرج ضمن تقدیر از خدمات شایسته خدمات شهری منطقه ۵ و ۶ شهرداری کرج یادآور شد: خدمات شهری مشتمل بر فرهنگی، ورزشی و یا توسعه سرانه فضای سبز در سطح نقاط محروم شهری کرج در مناطق پنج و شش در حال انجام است که در یکی از شنبه های آتی شاهد افتتاح این اقدامات جهادی خواهیم بود.

گفتنی است در قسمتی از نطق پیش از دستور، نبیونی از تک‌تک اعضا شورای شهر در خدمت رسانی در حیطه تخصص هر فرد تقدیر و تشکر کرد.

شورای شهر کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر