کد خبر: 936067 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: احزاب و گروه های سیاسی شناسنامه دار فعالیت و تاثیر گسترده ای بواسطه ماموریت ها و مسئولیت های ذاتی، بر عهده دارند از این رو باید پویایی ویژه ای داشته باشند.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی امروز در نشست فصلی با احزاب فعال جمهوری اسلامی ایران در البرز با بیان اینکه فعالیت احزاب بسیار ارزشمند است، ادامه داد: از زمانی که در این استان مسئولیت گرفتم اعلام کردم که در خدمت تمامی مردم از هر حزب و جناح هستم و بدون هیچگونه سو گیری برای تامین سلامت و امنیت بیش از 3 میلیون نفر جمعیت استان برنامه ریزی کرده ایم.

شهبازی گفت: احزاب و گروه‌های سیاسی شناسنامه دار فعالیت و تاثیر گسترده ای بواسطه ماموریت‌ها و مسئولیت های ذاتی، برعهده دارند اما حزب و تشکلی که بنیه و عضو ندارد مانند رگبار بهاری است که به آنی می آید و در اندک زمانی می رود.

استاندار البرز اضافه کرد: البرز، استان بسیار مهمی است چرا که قومیت های متعددی با نگاه های سیاسی، اجتماعی و مذهبی مختلف در این استان سکنی گزیده اند از این رو باید احزاب شناسنامه دار پویایی ویژه ای داشته باشند.

وی با عنوان اینکه احزاب باید در میدان باشند و هیچ مانع سد راه فعالیت آنها در استان نیست، تصریح کرد: پیرو منویات مقام معظم رهبری، اتحاد و انسجامی که در کشور وجود دارد بارقه امیدی در جامعه داشت و مردم نیز به تبعیت از این امر همراه و همدل تر شده اند.

استاندار البرز گفت: به طور طبیعی اختلاف سلیقه وجود دارد ولی در نهایت تمامی مسئولان در رده های مختلف در راستای کسب رضایتمندی مردم و ایجاد رفاه و آرامش به اتفاق نظر می رسند و بهترین تدابیر را اتخاذ می کنند.

وی افزود: احزاب نقش سازنده دارند و می توانند با هم افزایی و اتحاد و انسجام به اعتماد بخشی و افزایش سرمایه اجتماعی کمک شایانی کنند.

وی با عنوان اینکه مجامع مشورتی جوانان و بانوان نیز در استان بسیار پویا هستند، ادامه داد: هر کجا که احزاب و تشکل ها فعالانه در میدان باشند، خروجی تصمیمات امید بخش تر خواهد بود.

وی گفت: متاسفانه به دلیل شیوع کرونا محدودیت هایی ایجاد شد و در برگزاری جلسات محتاط تر عمل می کنیم از این رو ارتباط ها به گونه دیگری ادامه پیدا می کند.

استاندار با بیان اینکه در خصوص کیت تست کرونا مشکلی در البرز نداریم و هر چه نیاز باشد تامین می شود بر سلامت، اتحاد و امید آفرینی تاکید کرد و افزود: تمامی دولت‌های نظام جمهوری اسلامی در راستای سرافرازی کشور، هر کدام راه های مختلفی را برای نیل به این هدف برگزیدند.

استاندار البرز گفت: امید است پس از کرونا، احزاب و تشکل ها با تشکیل همایش ها و جلسات خود از ما نیز دعوت به عمل بیاورند و بر روی برگزاری جلسات در استانداری البرز متمرکز نشویم.

استاندار البرز در نشست فصلی با احزاب سیاسی استان احزاب در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر