کد خبر: 935726 A

یک مقام مسئول خبرداد:

سخنگوی ستاد مقابله با کروناویروس استان همدان گفت: کرونا همچنان وجود دارد و تمام نشده و شرایط قرمز در بعضی شهرستان های استان حاکم است.

به گزارش ایلنا، محمودرضا عراقی اظهار کرد: کاهش توجه مردم نسبت به توصیه‌ها و هشدارهای کرونایی به‌ ویژه در هفته‌های اخیر موجب نگرانی است؛ بنابر این از مردم می‌خواهیم مثل سابق همکاری و همراهی کنند.

وی با بیان اینکه با همکاری مردم از شرایط سخت و حساس کنونی می توانیم به سلامتی عبور کنیم، تصریح کرد: کرونا همچنان وجود دارد و تمام نشده و شرایط قرمز در بعضی شهرستان های استان وجود دارد و نیروهای بهداشت و درمان با تمام توان در راستای مقابله با این ویروس تلاش می‌کنند تا زنجیره انتقال از بین برود اما باید مردم همکاری کنند.

وی از مردم درخواست کرد: با جدی گرفتن توصیه‌های بهداشتی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اعلام شده با متولیان سلامت همکاری کنند تا ضمن برخورداری خود و عزیزانشان از سلامت، به شکست کرونا در کشور کمک شود.

سخنگوی ستاد مقابله با کروناویروس استان همدان خاطرنشان کرد: تأکید مقامات نظام‌ نیز بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادره از ستاد ملی، نشان‌دهنده اهمیت موضوع بوده و همه مسئولان و مردم باید خود را به رعایت پروتکل‌های بهداشت متعهد بدانند.

وی یادآور شد: مردم باید در همه محل‌ها و فضاهایی که حضور دارند، مسائل بهداشتی را رعایت کرده و بر اصل فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی پایبند باشند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی مقابله با کروناویروس همدان، عراقی در پایان تأکید کرد: از مردم خواهش می کنیم توصیه‌های بهداشتی و فاصله گذاری را همچون ماه های اول سال  جدی‌بگیرند تا از این شرایط عبور کنیم.

استان همدان بهداشت و درمان سلامت ویروس همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر