کد خبر: 935625 A

استاندار البرز تاکید کرد:

نماینده عالی دولت در استان البرز از اعمال محدودیت‌های یک هفته ای به منظور توقف چرخه شیوع کرونا در استان طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، خبر داد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی جزئیات مصوبه ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا برای شهرستان های دارای وضعیت قرمز را اعلام کرد و گفت: این تعطیلی ها تا روز ۱۴ تیر ماه برای ۵ شهرستان البرز در نظر گرفته شده و اگر در کرج نیز وضعیت قرمز شود، این محدودیت ها اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از اینکه روند شیوع کرونا در البرز شتاب گرفت، اعمال محدودیت فعالیت در استان از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا به ستاد ملی درخواست شد که امید است با همراهی مردم طی این هفته نتیجه بخش باشد.

استاندار البرز گفت: اگر حمایت‌های همیشگی مردم از مصوبات ستاد مقابله با کرونا کمرنگ شود به طور قطع علی رغم میل باطنی، شاهد محدودیت های بیشتری خواهیم بود.

وی گفت: این محدودیت ها شامل تعطیلی دانشگاه ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه ها و کتابخانه ها، استخرهای سرپوشیده، سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد و مصلی ها است. همچنین برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش ها، باشگاه های ورزشی و ورزش های در برخورد از جمله کشتی و کاراته تعطیل است. اماکنی چون کافه، قهوه خانه و چایخانه، باغ وحش و شهربازی ها، مراکز تفریحی، آبی، استخرهای سرپوشیده، باشگاه های بدنسازی تا اطلاع بعدی تعطیل خواهد بود.

استاندار البرز کروناویروس در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر