کد خبر: 935540 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

سرپرست تامین اجتماعی اردستان گفت: در حالی که چتر حمایتی پوششی بیمه در کشور حدود ۵۲ درصد است، این آمار در اردستان بالای ۵۷ درصد را نشان می‌دهد.

روح‌الله رعیتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهارکرد: تامین اجتماعی شهرستان اردستان دارای دو هزار و ۲۶۱ نفر بازنشسته است که ماهانه مبلغی حدود چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مستمری دریافت می‌کنند.

وی با بیان اینکه آمار بیمه‌شدگان نسبت به سال گذشته چهار درصد رشد داشته، افزود: تامین اجتماعی شهرستان اردستان دارای بیش از ۱۰ هزار و ۱۰۰ نفر بیمه شده است که از این تعداد شش هزار و ۳۷۲ نفر بیمه شده اصلی هستند.

سرپرست تامین اجتماعی شهرستان اردستان گفت: سازمان تامین اجتماعی در شهرستان اردستان بیش از ۲۵ هزار نفر را تحت پوشش بیمه قرار داده در حالی که چتر حمایتی پوششی بیمه در کشور حدود ۵۲ درصد است که این آمار در اردستان بالای ۵۷ درصد را نشان می‌دهد و این مهم نشان‌دهنده دغدغه مسئولان نسبت به برطرف کردن مشکلات بیمه‌ای مردم است.

وی از عدم تعطیلی کارگاه‌ها با بالای ۵۰ درصد فعالیت خبر داد و تاکید کرد: از ۲۷ کارگاهی که در اردستان بالای ۵۰ درصد فعالیت داشته‌اند هیچ کدام تعطیل نشده‌اند به جز یک مورد که آن هم با فوت سرمایه‌گذار بسته شده است که این مورد نیز با سرمایه‌گذار توافقاتی انجام شده است تا مجدد بازگشایی شود.

اردستان تامین اجتماعی اردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر