کد خبر: 935248 A

سرپرست جمعیت هلال احمر استان:

سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام از پیدا شدن فرد مفقود شده در ارتفاعات کبیرکوه روستای پاکل توسط نیرو‌های هلال احمر خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی اصغر علی اکبری گفت: شب گذشته در پی تماس‌های مردمی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر مبنی بر مفقود شدن یک مرد ٣۵ ساله در ارتفاعات کبیر کوه روستای پاکل بلافاصله تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان به محل اعزام و عملیات جستجو و نجات برای یافتن فرد مفقود شده آغاز شد.

وی افزود: تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان در این عملیات و جستجو و نجات برای یافتن فرد مفقود شده به محدوده آخرین تماس فرد مفقود شده اعزام شدند.

علی اکبری  یادآور شد: با تلاش بی وقفه نجاتگران، فرد ۳۵ ساله مفقود شده که به دلیل ضعف جسمانی شدید ناشی از کوهپیمایی قادر به ادامه مسیر نبود ساعت ۴ صبح پیدا و بعد از انتقال به پایین کوه منتقل به خانواده و بستگانش تحویل دادند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان ایلام افزود: تیم‌های امداد و نجات این جمعیت در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به مردم هستند و هموطنان در صورت بروز حادثه می‌توانند با شماره سه رقمی (۱۱۲ ندای امداد و نجات هلال احمر) تماس بگیرند.

امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان هلال احمر ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر