کد خبر: 935241 A

دلنوشته خبرنگار ایلنا در پی درگذشت ابراهیم میر؛

خبرنگار ایلنا در شهرستان لامرد با نگارش دلنوشته ای درگذشت ناگهانی مدیر فرهنگ و ارشاد لامرد، را ضایعه‌ای بزرگ و باور نکردنی توصیف کرد و نوشت: رفتنت در باورم نمی گنجد.

مرتضی عبدالله زاده خبرنگار ایلنا در شهرستان لامرد در این دلنوشته آورده است:

صبح امروز با امیدواری و شادی از خواب بیدار شدم، بدین امید که امروز می توانم بهتر از دیروز باشم و روزی بهتر را آغاز کنم اما دریغ که امروزم پایانی خوشی نداشت و تازه از نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری شیراز با دوستم و همکار رسانه ای آقای غضنفری به هتل رسیدیم که یکی از همکاران با آقای غضنفری تماس گرفت و گفت: ابراهیم رفت، او سئوال گرفت ابراهیم کجا رفت و در پاسخ تکمیلی گفت ابراهیم میر بر اثر ایست قلبی درگذشت.

در جمع دوستان تا چند دقیقه با خودمان کلنجار رفتیم چرا؟ چگونه؟ و همه مدام خبر را با خودمان تکرار می‌کردیم ولی پاسخی برای آن نبود و در باورمان نمی گنجید، خبری که اصلا نمی توانست آن را تکرار کرد. انگار بر زبان مان قفل زده شده بود اما در برابر تقدیر خداوند متعال چاره ای جز تسلیم و رضا نیست.

خبری که هیچوقت فکرش را نمی‌کردیم که یک روز بر خروجی رسانه ها قرار گیرد که "ابراهیم میر به دیار حق شتافت" و بعد از رفتن موسوی عزیز از فرهنگ و ارشاد استان فارس، گویا باید ناباورانه این خبر منتشر شود و قرعه رفتن و ترک جامعه فرهنگ و هنر شهرستان بنام میر دانا و توانا و خوش اخلاق، ابراهیم عزیزمان بیافتد که ما را تنها بگذارد.

ابراهیم جان در پیام دعوتت به جلسه امشب رسانه ها در پاسخ به اینکه در ماموریت کاری شیراز هستم و امکان حضور برایم میسر نیست، نوشتید: " ما استارت اولیه را بزنیم تا ببینیم جلسه بعد کی باشه انشاالله"

Screenshot_20200704-001011

با خودم کلنجار می روم چرا؟ چی شد؟ در اولین روز آغاز بکار تو در فرهنگ و  ارشاد لامرد که به دیدارت آمدم و عکس خبری شات زدم و گفتی از امروز باید خبرهای خوب فرهنگی و هنری را اطلاع رسانی کنیم و بهم کمک بدهی و با شور و شوق اعلام آمادگی‌کردم و تو استارت را زدی و هنوز در فکر این پیام دعوت هستم و نمی‌دانم چه جمله ای در شرح آن بگویم؟ پیام تسلیت آقای موسوی همکار عزیزت در فرهنگ و ارشاد فارس را خودت تنظیم و منتشر کردی و امروز همکارانتان و همه که ذکر خیر تو را دارند، پیام تسلیت منتشر می کنند و غم و اندوه از این رفتن ناگهانی، قابل تشریح و تفسیر نیست و در باورمان نمی گنجد.

نام نیکو گر بماند ز آدمی

به کاز او ماند سرای زرنگار

میر دانا و توانا، ابراهیم خوش اخلاق، فرهنگی موفق و کوشا، روحت شاد. 

به گزارش ایلنا، ابراهیم میر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لامرد شامگاه جمعه 13 تیر بر اثر ایست قلبی، به دیار حق شتافت. 

میر، در هنگام برگزاری جلسه‌ای با خبرنگاران، دچار حمله قلبی شد و اقدامات احیا نیز موثر واقع نشد. 

در کارنامه وی سوابق درخشان و پرافتخار آموزشی و کسب عناوین متعدد علمی و هنری در سطوح مختلف استانی و کشوری دیده می شود. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس و تعدادی از نمایندگان مجلس و اهالی شهرستان لامرد با صدور پیامی این ضایعه دردناک را تسلیت گفتند.

آیین تشییع پیکر ابراهیم میر فردا عصر در لامرد برگزار می شود و پیکر او در گلزار شهدای مرکزی شهر علامرودشت شهرستان لامرد به خاک سپرده می شود. 

استان فارس لامرد ابراهیم میر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر