کد خبر: 934785 A

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس:

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مطالبات جدی مردم، راه‌آهن است.

به گزارش ایلنا، مهرداد ویسکرمی امروز دوازدهم تیرماه در جلسه اقتصاد مقاومتی لرستان که با حضور وزیر راه وشهرسازی در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مطالبات جدی مردم، راه‌آهن است و چه نمایندگانی بودند که به خاطر وعده راه اندازی این پروژه رای آوردند.

وی با بیان اینکه جاده ازنا - سفید دشت، دوره چگنی -شاهیوند حادثه‌خیز بوده و نیازمند اعتباراتی برای ساماندهی هستند، افزود: ورودی‌های خرم‌آباد زیبنده شهر نیست و حتی جاده‌هایی در استان داریم که اهالی آن مناطق می‌گویند شهید رحیمی آنها را درست کرده است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: دهکده گردشگردی و سلامت در لرستان داریم که ۵۰۰ متر بلوار ورودی دارد و اداره راه همکاری نمی‌کند.

وی با اشاره به وضعیت پل‌های روستایی شهرستان خرم‌آباد افزود: پل حیات‌الغیب راه دسترسی ۱۵ روستا، پل شاهیوند و فلزی راه دسترسی ۵۰ روستاست که به خاطر سیل خراب شدند و نیازمند تخصیص اعتبار هستند.

ویسکرمی به وضعیت مسکن در استان اشاره کرد و افزود: علیرغم نداشتن امکانات خرم‌آبادیکی از گرانترین شهرهای کشور است و در این راستا ضروری است تصمیم اساسی گرفته شود.

 گفت: وضعیت پروازها در استان مناسب نیست و مردم مشکل دارند که ضرورت دارد این موارد مورد اهتمام قرار گیرد.

راه آهن سیل مجلس شورای اسلامی مسکن نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر