کد خبر: 934752 A

معاون هلال احمر استان خبرداد:

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قزوین از ساخت مجموعه «مدرسه بشر دوستی» در قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، نادر میرزایی با اعلام این خبر گفت: حوزه دانش‌آموزی معاونت جوانان جمعیت هلال‌احمر استان قزوین با توجه به اهمیت نگرش رفتارهای مهربانانه و بشردوستانه در بین دانش‌آموزان،  اقدام به طراحی، ساخت و تدوین مجموعه تصویری «مدرسه بشردوستی» کرد. 

معاون هلال احمر استان با بیان اینکه مجموعه «مدرسه بشر دوستی» در فضای مجازی توزیع و منتشر خواهد شد، افزود: این مجموعه در واقع سیمای دانش آموزان بشردوست را به نمایش می گذارد و رویکرد آن در واقع در میان گذاشتن اهداف جمعیت هلال احمر و نوع نگرش مهربانانه و رفتارهای بشردوستانه است.

میرزایی با بیان اینکه در این مدرسه و در هر برنامه، مباحث در قالبهای مختلف علمی، هنری و ادبی و به صورت خلاق مطرح می شود، اظهار کرد: آموزش کمکهای اولیه، آشنایی با مفاهیم بشردوستی، تمرین و مشق رفتارهای مهربانانه، توجه به مفاهیم عمیق تری از رفتارهای مهربانانه در جامعه و جلب توجه بچه ها به کلماتی مثل صلح و بشر دوستی و بررسی لایه های درونی تر آن، از جمله مباحثی است که مورد توجه قرار می گیرد.

وی در پایان عنوان کرد: این مجموعه از یک سو تقویت روحیه نوع‌دوستی و رفتارهای مهربانانه در بین دانش‌آموزان را به تصویر می‌کشد و از سویی دیگر تفاهم، همکاری، برقراری دوستی و ترویج صلح را برای آنها به نمایش خواهد گذاشت.

جامعه جمعیت هلال احمر استان دانش آموزان مدرسه هلال احمر استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر