کد خبر: 934405 A

طی اطلاعیه‎ ای اعلام شد؛

فرماندهی انتظامی گیلان از بین جوانان مؤمن، متعهد و علاقه مند به خدمت در ناجا برای تکمیل کادر افسری با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد استخدام می کند.

به گزارش ایلنا از رشت، فرماندهی انتظامی استان گیلان در اطلاعیه ای از جوانان علاقمند به خدمت در ناجا برای تکمیل کادر افسری با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دعوت کرد.

رشته های تحصیلی؛

مهندسی فناوری اطلاعات با گرایش های (تجارت الکترونیکی، شبکه صرفا رشته مهندسی فناوری اطلاعات در مقطع کارشناسی و سایر رشته های کامپیوتری، مدیریت سیستم های اطلاعاتی)

گرایش ها در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر با گرایش های نرم افزار، هوش مصنوعی و رباتیک، صرفا رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار در مقطع کارشناسی و سایر شبکه های کامپیوتری، معماری سیستم های کامپیوتری، رایانش امن) و گرایش ها در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد.

شرایط و ضوابط اختصاصی جذب:

۱.حداکثر سن استخدام برای داوطلبان مقطع افسری دانش آموخته ۲۲ سال می باشد.

تبصره: در صورت داشتن هریک از موارد زیر دو سال به حداکثر سن داوطلب اضافه می گردد:

الف) دارندگان کارت پایان خدمت وظیفه عمومی، بسیجیان فعال (بالای یکسال عضویت) و پلیس افتخاری.

ب) خانواده جانبازان و کارکنان نیروهای مسلح، نخبگان و استعداد برتر، دارندگان مقام قهرمانی کشوری و بین المللی در رشته های ورزشی و علمی و حافظان قرآن کریم

۲. حداقل معدل داوطلبان استخدام مقطع دانش آموخته ۱۵ می باشد.

٣. حداقل میزان فد داوطلب ۱۷۰ سانتی متر و مقدار وزن متناسب با قد وی می باشد.

۴. پذیرش داوطلبان در این مقطع ویژه برادران بوده و از طرفی باید بومی استان گیلان باشند.

مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۲ تیر ماه سال جاری است.

داوطلبان می توانند برای ثبت نام و یا دریافت اطلاعات بیشتر به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان گیلان به نشانی: رشت – میدان مصلی – بلوار شهید مدرس – کوچه شهید گلی پور مراجعه و در صورت ابهام با شماره تلفن های ۲۰۰۶۲-۲۰۱۸۱ تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است، مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان گیلان همه روزه در ساعات اداری آماده پاسخگویی به داوطلبان گرامی می باشد و داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی www.gozinesh.police.irمراجعه نمایند.

1

فتا کارشناسی کارشناسی ارشد معماری ب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر