کد خبر: 934362 A

در دیدار با وزیر کار مطرح شد؛

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: مصوبه الحاق ۳۰۰ هکتار از اراضی شرق شهرک صنعتی کاسپین، با توجه به تقاضای سرمایه گذاران تا پایان امسال اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حمیدرضا خانپور بعد از دیدار با محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: با پیگیری های جدی استاندار قزوین وزیر مساعدت دستور واگذاری ۳۰۰ هکتار اراضی تحت تملک سازمان تامین اجتماعی کشور در ضلع شرقی شهرک تقاضا محور و بین المللی کاسپین راصادر کرد.

وی تصریح کرد: اراضی مربوط به این طرح توسعه پس از طراحی و آماده سازی به متقاضیان سرمایه گذاری واگذار خواهد شد که در صورت محقق شدن این مهم زمینه استقرار بیش از ۱۰۰ متقاضی سرمایه گذاری در این شهرک فراهم خواهد شد که پیش بینی می شود  برای ۱۰ هزار نفر امید به اشتغال فراهم شود.

در حال حاضر فاز اول، دوم  وسوم شهرک صنعتی کاسپین به مساحت 498 هکتار است که 318 هکتار از کل فاز عملیاتی آن به متقاضیان واگذار شده که 349 قرارداد با متقاضیان سرمایه‌گذاری منعقد شده که از این تعداد 215 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 17 هزار میلیارد ریال و اشتغال بیش از 10 هزار نفر پروانه بهره برداری اخذ کردند.

 

استان قزوین سازمان تامین اجتماعی سرمایه گذاران سرمایه گذاری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر