کد خبر: 934139 A

عضو شورای شهر بندرعباس:

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: اگر نمی‌توانیم کاری برای مردم انجام دهیم ، اختلافات و مشکلات خود را به مردم منتقل نکنیم. ما سعی کرده ایم در شورای شهر بندرعباس چنین خط و جهتی را دنبال کنیم.

به گزارش ایلنا از بندرعباس،آبتین امیری در یکصدو هشتاد و سومین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس گفت: برخی ازمسئولان وقتی تریبونی به دست می آورند، شروع به انتقاد بی هدف و بی نتیجه و ایجاد بار منفی در جامعه می کنند و روان مردم را به هم می ریزند.

 عضو شورای شهر بندرعباس اظهار کرد: سخنان برخی از مسئولان و نمایندگان به  منبع استرس مردم تبدیل شده است.

وی ادامه داد: در جلسه با نمایندگان مجلس از آنها خواستیم که این موضوع را مورد توجه قرار دهند و به بقیه مسئولان و دیگر نمایندگان نیز دراین باره تذکر دهند.

امیری بیان کرد: ما هم به وضع موجود در شهر انتقاد داریم،اما با تغییر افراد و مدیریت ها مشکلی حل نمی شود. باید سیستم اصلاح و درست شود تغییرات پیاپی مدیریتی مشکل آفرین است،باید مدیریت جامع شهری در شهرهای ما شکل بگیرد. اگر رفاه و توسعه می‌خواهیم  باید  به  تضادها پایان دهیم.

عضو کمیسیون خدمات شهری شورا ادامه داد: شهرک پیامبراعظم و مسکن مهر به مشکلی برای شهر تبدیل شده، این مشکل حاصل عدم توجه به نظر کارشناسان و تصمیم های آنی درمدیریت های ماست.

وی بیان کرد: ما حاضریم برای حل مشکلات این شهرک تلاش کنیم،اما به تنهایی امکان حل این مشکل وجود ندارد.

امیری در خصوص تاثیر بیکاری بر توسعه نامتوازن شهری تصریح کرد: مهاجرت پذیری شهربندرعباس به مشکلی تبدیل شده است.تا کی باید از ساکنان شهر عوارض بگیریم و آن را خرج سکونتگاه‌های غیرمطلوبی کنیم که برشهر بندرعباس تحمیل شده است؟

وی خاطرنشان کرد: عوارض و پول مردم شهر بندرعباس باید صرف رفاه و توسعه این شهر شود نه برای مهاجرت و بیکاری ناشی از سیاست های اشتباه برخی مسئولان.

عضو شورای شهر بندرعباس ابراز کرد: ما مسئول بیکاری و مهاجرت از دیگر استانها به شهر بندرعباس نیستیم اما تاوان آن را می پردازیم.

 امیری اظهار کرد: ما در بدترین شرایط ممکن  مسئولیت  پذیرفته‌ایم. اوضاع هیچگاه تا این حد بحرانی و بد نبوده است اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مردم  دچار مشکلات بزرگتر نشوند.

وی خاطرنشان کرد: کشور، مردم و این نظام را دوست داریم و می‌خواهیم از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم تا برای این مردم کاری انجام دهیم، اما هر آمدنی رفتنی دارد. ما با رای مردم روی کار آمده ایم و با رای آنها کنار می رویم.

جامعه شورای اسلامی شهر شورای شهر مشکلات مهاجرت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر