کد خبر: 934061 A

زرآبادی پور خبر داد:

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: حاضر هستیم طرح جامع پژوهشی و تحلیلی کاهش تصادفات قزوین را تهیه و ارائه کنیم.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین، شیما زرآبادی‌پور عصر امروز در نشست شورای هماهنگی ترافیک شهرهای استان که در سالن جلسات باقرالعلوم(ع) استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: به منظور بررسی و تحلیل وضعیت تصادفات استان و رسیدگی به آن پیشنهاد می‌کنیم شورای پایش تصادفات استان با محوریت استانداری تشکیل شود و آمادگی خود را برای راه‌اندازی کمیته فنی آن در شهرداری بر مبنای آمار و اطلاعات موجود در معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین اعلام می‌کنیم.

وی افزود: آمار فوتی‌های تصادفات درون‌شهری‌نگران‌کننده‌است و افزایش تلفات جانی در این قسم از تصادفات به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

این مقام مسئول ادامه داد: حاضر هستیم طرح جامع کاهش تصادفات قزوین را به صورت پژوهشی و تحلیلی انجام دهیم.

زرآبادی‌پور تصریح کرد: در این صورت مطالعات مربوط به پایش و بررسی دوره‌ای آمار تصادفات انجام می‌شود و چنانچه جلسات هفتگی ایمنی و پایش برگزار شود، می‌توان بر مبنای یک برنامه جامع، شاهد کاهش آمار تصادفات بود.

وی با اشاره به ارتباط تنگاتنگ معاونت تحت مدیریت خود با پلیس راهور خاطرنشان کرد: این معاونت با تمام توان برای کاهش تصادفات و فوتی‌های ناشی از آن با پلیس همکاری می‌کند.

پلیس راهور ترافیک روابط عمومی شهرداری کمیته فنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر