کد خبر: 933836 A

استاندار سمنان تاکید کرد:

استاندار سمنان در دیدار با مدیر کل دفتر ارتباطات مردمی و سفرهای نهاد ریاست جمهوری بر حضور مدیران ارشد و میانی و برگزاری جلسات میز خدمت در نماز جمعه و بین اقشار مختلف مردم تاکید کرد.

به گزارش ایلنا ، استاندار سمنان در دیدار با روح الله بشارت ، مدیر کل مرکز ارتباطات مردمی و سفرهای نهاد ریاست جمهوری که صبح سه‌شنبه در دفتر استاندار به انجام رسید با قدرشناسی از اقدامات مطلوب انجام شده در راستای رضایتمندی مردم در مجموعه نهاد ریاست جمهوری گفت: یکی از بخش‌های بسیار مهم که نقش بسزایی در رضایتمندی مردم خواهد داشت، عملکرد درست و به موقع ادارات کل بازرسی استانداری هاست که در این راستا تلاش شده است تا زمینه لازم جهت ارتباط مردم با مدیران استان و پاسخگویی به اقشار مختلف از سوی این مجموعه در استانداری سمنان نیز به انجام برسد.

علیرضا آشناگر با اشاره به تلاش ها و اقدامات خوب انجام شده در اداره کل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان گفت : آقای شریفی بعنوان مدیری جوان و با انگیزه ، تلاش های خوبی را در جهت نظم و انسجام بخشی به فعالیت ها و اقدامات در حوزه کاری خود به انجام رسانده که از ایشان و تمامی همکارانشان تشکر و قدردانی می کنم.

استاندار سمنان همچنین به برگزاری جلسات میز خدمت در نماز جمعه و در میان اقشار مختلف مردم نیز اشاره و عنوان کرد : رضایت مندی مردم از انجام اینگونه برنامه ها و پیگیری مطالبات آنان از جمله مواردی است که همواره مورد تاکید اینجانب و مدیران ارشد استان می باشد و لازم است در راستای انجام این مهم ، مدیران میانی استان نیز اهتمام ویژه به انجام رسانند.

علیرضا آشناگر ، همچنین با قدردانی از سفر مدیر کل دفتر ارتباطات مردمی و سفرهای نهاد ریاست جمهوری به استان سمنان از ایشان خواست با انتقال درخواست ها و مطالبات مردم و مسئولان استان به رئیس جمهور ، امکان افزایش رضایتمندی و رفع مشکلات مردم استان را بیش از پیش فراهم کند.

گفتنی است در این دیدار خجسته پور ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار ، منصوری ، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و بیات ، معاون اداره کل دفتر ارتباطات مردمی و سفرهای نهاد ریاست جمهوری و شریفی ، مدیر کل دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری سمنان نیز حضور داشتند.

نماز جمعه استاندار سمنان میز خدمت مدیر کل دفتر ارتباطات مردمی و سفرهای نهاد ریاست جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر