کد خبر: 933787 A

رئیس اورژانس 115 گیلان خبر داد:

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بر اثر واژگونی و سقوط یک کامیون در جاده سیاهکل به دیلمان راننده کامیون مصدوم شد و در عملیاتی سخت و طاقت فرسا که بیش از ۵ ساعت به طول انجامید، نجات یافت.

به گزارش ایلنا از سیاهکل،بر اثر واژگونی و سقوط یک کامیون در جاده سیاهکل به دیلمان راننده کامیون مصدوم شد و در عملیاتی سخت و طاقت فرسا که بیش از ۵ ساعت به طول انجامید، نجات یافت.

 پیمان اسدی، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص اظهار داشت: حادثه واژگونی کامیون در محدوده سیاهکل به دیلمان (ابتدای چشماسر) توسط مردم به اورژانس١١۵ گیلان گزارش داده شد.

وی با اشاره به اینکه تیم فوریت‌های پزشکی دیلمان به محل حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: به علت سقوط کامیون و شرایط نامناسب این صحنه، نیروهای آتش‌نشانی و هلال احمر در کنار اورژانس ۱۱۵ به رهاسازی مصدوم حادثه پرداختند.

رئیس اورژانس ۱۱۵ گیلان افزود: تکنسین‌های اورژانس وضعیت مصدوم (مردی ۴۰ ساله که دچار آسیب به اندام های تحتانی شده بود) را مورد بررسی قرار داد و ضمن انجام اقدامات پیش بیمارستانی مناسب به بیمارستان پیروز لاهیجان منتقل کردند.

اسدی در پایان تأکید کرد: این ماموریت به علت صعب العبور بودن منطقه و دسترسی سخت به مصدوم ۵ ساعت به طول انجامید.

 

 

بیمارستان جاده دانشگاه علوم پزشکی فوریت های پزشکی هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر