کد خبر: 933735 A

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان :

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان مقابله با صید ترال را در راستای صیانت از حقوق عامه ضروری برشمرد و تأکید کرد: اجازه نمی دهیم عده ای دریا را شخم بزنند و با نابودی آبزیان به ذخایر دریایی آسیب وارد کنند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، علی صالحی رئیس شورای قضایی استان هرمزگان در جریان برگزاری مراسم تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری شهرستان بندرلنگه تصریح کرد:  مسئولین باید برنامه ریزی های لازم را به گونه ای انجام دهند که با بهره گیری از ظرفیت های خدادادی مثل دریا در جهت ایجاد اشتغال ، توسعه صنعت و پرورش آبزیان به نحوی شایسته به مردم خدمت شود.

وی بر نظارت ویژه دستگاه قضایی در‌باره واگذاری اراضی تأکید کرد و اظهار داشت: باید نظارت کامل بر خصوصی سازی‌ها  انجام شود  تا شاهد تضییع حقوق بیت‌المال نباشیم و خصوصی سازی بهانه‌ای برای زمین خواری و تعرض به حقوق مردم نشود.

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان مقابله با صید ترال را در راستای صیانت از حقوق عامه ضروری برشمرد و تأکید کرد: اجازه نمی دهیم عده ای دریا را شخم بزنند و با نابودی آبزیان به ذخایر دریایی آسیب وارد کنند.

براساس این گزارش، مبارزه جدی و بدون اغماض با قاچاق سازمان یافته کالا و ارز از دیگر محورهای سخنان رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بود.

علی صالحی  یادآور شد: انسداد گریزگاه‌های قاچاقچیان از نظارت‌های قانونی لزوم برخورد جدی از سوی متولیان امر را می‌طلبد تا بدین‌وسیله شاهد قاچاق سازمان یافته از مبادی رسمی نباشیم.

ایجاد اشتغال حقوق معارفه دادگستری هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر