کد خبر: 933292 A

رئیس کمیسیون سلامت شهری شورای شهر شیراز خبر داد:

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر شیراز خبر داد: به منظور جلوگیری از آلودگی بصری، ارتقای بهداشت عمومی و حفظ محیط زیست کارگروه تخصصی سامان دهی عرضه، فروش و کشتار دام و همچنین فروشندگان سیار میوه و تره‌بار در شیراز تشکیل می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، علی ناصری با اشاره به طرح جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با موضوع سامان دهی عرضه، فروش و کشتار دام در محدوده شهر شیراز که در جلسه یکصد و بیست و هشتم این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: با تشکیل کارگروه تخصصی در خصوص سامان دهی عرضه، فروش و کشتار دام در محدوده شهر شیراز با محوریت شهرداری به این موضوع پرداخته می‌شود.

وی تصریح کرد: در این کارگروه تخصصی نمایندگان کمیسیون «محمدتقی تذروی» و «احمد تنوری» و دستگاه های اجرایی ذیربط همچون اداره کل جهاد کشاورزی، اداره کل دامپزشکی و اداره کل محیط زیست حضور داشته و نتایج طرح ظرف مدت یک ماه در قالب لایحه تهیه و جهت بررسی به شورای اسلامی شهر ارائه می‌شود.

سامان دهی فروشندگان سیار میوه ‌و تره‌بار در محدوده شهر شیراز موضوع دیگری بود که رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز به آن اشاره داشت و گفت: این موضوع با هدف جلوگیری از اختلال ترافیک، عرضه محصولات بی‌کیفیت و عدم نظارت بر عرضه محصولات کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت.

ناصری یادآور شد: در روند رسیدگی به این موضوع نیز علاوه بر تشکیل کارگروه تخصصی با محوریت معاونت خدمات شهری و سازمان سامان دهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری، نمایندگان کمیسیون و دستگاه‌های اجرایی ذیربط حضور داشته و نتایج ظرف مدت یک ماه در قالب لایحه تهیه و جهت بررسی به شورای اسلامی شهر ارائه می‌شود.

 

سلامت محیط زیست میوه و تره بار حفظ محیط زیست شورای شهر شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر