کد خبر: 933265 A

وزیر راه در گفت وگو با ایلنا :

وزیر راه و شهرسازی دربازدید از پروژه‌های راه وشهرسازی قزوین گفت: وضعیت ساماندهی نیروهای قراردادی عوارضی آزاد راه مسئله ای است که وزارت راه و شهرسازی باید آن را حل کند و ما نیز هم اکنون در حال پیگیری اآن هستیم.

محمد اسلامی در پاسخ به سئوال خبرنگار ایلنای قزوین درباره وضعیت بررسی ساماندهی نیروهای قراردادی عوارضی آزاد راه‌ها، گفت: ساماندهی نیروهای قراردادی بحث ساختاری بین  وزارت راه و شهرسازی با سازمان امور اداری استخدامی کشور است که اگر  این وزارتخانه پذیرفته تا سازمان راهداری داشته باشد پس باید  مسائل مربوط به آن را هم حل کند و این مسئله در سازمان امور استخدامی در حال پیگیری است و امیدواریم بتوانیم به توافق برسیم و جایگاه شغلی که ماندگار است  را به اثبات برسانیم . به همین منظور  مدام در حال رایزنی و مذاکره با این سازمان هستیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد : منافع ملی و منافع عموم مردم برای دولت مهم است و افرادی که خود را برای کار آماده کرده بودند مشغول شدند،  زمانی که عوارضی آزاد راه‌ها الکترونیکی شود به کل جامعه خدمت شده  در این خصوص عده ای پذیرفته اند که در راهداری کار کنند و چند نفری هم که این تغییر را  نپذیرفته‌اند با آنها تسویه حساب شده که می توانند جای دیگری به فکر کار باشند.

 

آزاد راه راه و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی نیروهای قراردادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر