کد خبر: 933213 A

رئیس کل دادگستری استان:

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: با مدیریت صحیح مجموعه بانک‌ها تاثیر بسزایی در رشد اقتصادی، گردش چرخ صنعت و کشاورزی و اشتغالزایی دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حجت الاسلام نوراله قدرتی در نشست شورای هماهنگی بانک‌ها، اظهار کرد: رشد اقتصادی و سرمایه اجتماعی رابطه مثبت و معناداری با شاخص و ارزش‌های معنوی، اخلاقی، سلامت روان و کاهش جرایم و آسیب‌های اجتماعی دارند.

 رئیس کل دادگستری استان بیان کرد: بانک‌ها با مشکلات مختلفی روبه رو هستند و لازم است در استان کارگروهی متشکل از بانک، دادگستری، اداره ثبت و استانداری دایر شود تا حل مشکلات حقوقی، قضایی و ... بانک‌ها با جدیت و سرعت بیشتری پیگیری شود.

 قدرتی خاطر نشان کرد: علیرغم وجود زیرساخت‌های الکترونیک، متاسفانه شعب دادگاه‌ها ارباب رجوع را به بانک‌ها ارجاع می‌دهند در حالیکه با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع بیماری کرونا ضروری است که امور ارباب رجوع در اسرع وقت و به صورت غیر حضوری انجام شود.

در ادامه این جلسه مدیران بانکی استان به بحث و تبادل نظر پرداخته و مهمترین مطالبات و مشکلات سیستم بانکداری را با مسئولان ارشد قضایی استان در میان گذاشتند.

 

استان قزوین رشد اقتصادی صنعت کشاورزی دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر