کد خبر: 932943 A

شهردار بندرعباس:

شهردار بندرعباس گفت: اگر بخشی از وضعیت موجود و نارضایتی مردم را شاهد هستیم به دلیل وجود قوانینی است که هنوز اصلاح نشده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندرعباس، عباس امینی زاده صبح امروز (هشتم تیرماه) در یکصد و هشتاد و دومین جلسه علنی شورای شهر بندرعباس با موضوع تعامل هم اندیشی و تبادل نظر فی مابین نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پیرامون مشکلات شهر بندرعباس و مسائل مربوط به کرونا، اظهار کرد: از اینکه امروز شاهد چنین جلسه ای برای افزایش تعاملات در راه گره گشایی مشکلات مردم شهر بندرعباس هستیم، خرسندم.

وی با بیان اینکه شهر بندرعباس متعلق به همه مردم و شهروندان است، افزود: آمادگی دارم در خدمت مجمع نمایندگان در مجلس و نخبگان شهر باشم و از پیشنهادات و نظرات آن ها برای کاهش مشکلات بهره ببریم.

امینی زاده با اشاره به اینکه باید چارچوب عملیاتی برای مشکلات ایجاد و در سایه راهبری مناسب برای عملی شدن آن بهره ببریم، تصریح کرد: اگر بخشی از وضعیت موجود و نارضایتی مردم را شاهد هستیم به دلیل وجود قوانینی است که هنوز اصلاح نشده و مانند مناطق آزاد و اقتصادی منافع محلی را در نظر نگرفته شده است.

وی با بیان اینکه موضوعات مطرح شده در جلسه امروز و بخشی دیگر از مشکلات را در کارگروه های تخصصی ارائه و با استفاده از ظرفیت‌های فی مابین در جهت حل‌شدن پیش ببریم، خاطرنشان کرد: با تصمیم‌گیری و بهره گیری از پیشنهادات نخبگان باید از تمامی ظرفیت‌ها در راستای ارتقای توسعه شهر بندرعباس به کار ببریم.

استفاده از ظرفیت شورای اسلامی شهر مجلس شورای اسلامی مشکلات مناطق آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر