کد خبر: 932888 A

مدتی است خبرنگاران شهرستان در جلسات مهمی که با حضور مدیران استانی برگزار می‌شود دعوت نمی شوند و از ورود آنها به جلسات فرمانداری ممانعت می شود این درصورتی است که تایباد به دلیل موقعیت استراتژیک نیاز به مطالبه‌گری دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در تایباد، امروز به‌رغم اینکه جلسه ای با حضور مدیر کل آب منطقه ای خراسان رضوی و رحیمی نماینده مردم در فرمانداری برگزار شد، از ورود خبرنگاران ممانعت به عمل آمد، در صورتی که بررسی مشکلات منابع آبی این منطقه نیازمند پیگیری است.

خبرنگاران رسانه های فعال در این شهرستان برای شرکت در نشست بررسی مشکلات حوزه آب تایباد به موقع در محل فرمانداری این شهرستان حاضر شدند که درعین ناباوری از حضورشان در جلسه جلوگیری شد.

بنابه مشاهدات عینی خبرنگار ایلنا، اصحاب رسانه تایباد پس از مواجه با این مورد مدتی در راهروی ورودی به اتاق فرماندار تایباد به امید اینکه مقدمات حضور آنان در مراسم فراهم شود منتظر ماندند اما پس از اطلاع از اینکه به هیچ عنوان به خبرنگاران اجازه پوشش خبر داده نمی شود به ناچار محل فرمانداری را ترک کردند.

البته عدم حضور خبرنگاران رسانه های مختلف در برخی از جلسات و گزینشی عمل کردن حضور خبرنگاران از جمله مشکلاتی است که در بسیاری از شهرستان های استان  وجود دارد و خبرنگاران رسانه های مختلف با آن دست به گربیان هستند.

در  چند سال اخیر باتوجه به افت منابع آبی و کاهش ذخایر زیرزمینی در دشت تایباد و به رغم اینکه این شهرستان با 43 هزار هکتار کشتزار و باغ یکی از قطب های کشاورزی استان خراسان رضوی محسوب می شود وجود چاه های غیر مجاز و برداشت های بی رویه یکی از مهم‌ترین مشکلات حوزه منابع این شهرستان است.

استان خراسان رضوی پوشش رسانه مشکلات چاه های غیر مجاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر