کد خبر: 932753 A

قدرتی خبر داد:

مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: با همکاری تمامی ارگان‌های مرتبط، در سال جاری نه تنها افزایش قیمتی در گوشت قرمز روی نداد، بلکه روز به روز قیمت آن در استان رو به کاهش بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کریم قدرتی در گفت و گو با خبرنگاران با قدردانی از همکای تمامی ارگان ها در کنترل و پایین آوردن قیمت گوشت قرمز، افزود: در جلسه کمیته قیمت گذاری گوشت که با حضور نمایندگان سازمان صنعت معدن تجارت، سازمان جهاد کشاورزی، اتحادیه دامداران استان و اتحادیه قصابان در محل سازمان کشتارگاه برگزار شد، قیمت گوشت گوساله، گوسفند و آلایش گوشت گوساله و گوسفندی مشخص شد.

وی اظهار داشت: برای مدیریت قیمت گوشت و جلوگیری از افزایش آن باید با هماهنگی ارگان‌های ذیربط نسبت به قیمت گذاری آلایش گوشت گوساله و گوسفند اقدام می‌شد که با موافقت تمامی اعضا این موضوع محقق شد.

قدرتی، ادامه داد: عدم قیمت گذاری به آلایش گوشت گوساله و گوسفند، منجر به هرج و مرج در بازار شده بود که این آشفتگی بر قیمت گوشت نیز تاثیرگذار بود.

وی گفت: در جلسه کمیته قیمت گذاری، قیمت هر کیلوگرم گوساله نر ۷۵ هزار تومان و قیمت گوسفند  ۸۸ هزار تومان مصوب شد که تمامی قصابی‌ها و محل‌های عرضه گوشت ملزم به رعایت آن هستند.

آذربایجان شرقی شهرداری قیمت گذاری گوشت قرمز قیمت گوشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر