کد خبر: 932673 A

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبرداد:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی یک ماهه گذشته نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر به 251 حادثه دیده متاثر از سوانح جاده‌ای، کوهستان، غرق شدگی، آتش سوزی و دیگر موارد امداد‌رسانی کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، شهرام میرزایی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مدت بیان شده 72 حادثه روی داده که از این تعداد 64 مورد سانحه جاده‌ای و شهری، پنج مورد آتش‌سوزی، کوهستان، غرق شدگی هر کدام یک مورد اتفاق افتاده است که در این موارد 251 نفر متاثر از حادثه شده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، تاکید کرد: این تعداد حوادث 138 مصدوم، 20 فوتی داشت که سه نفر به صورت سرپایی درمان و 35 نفر توسط عوامل امدادی هلال احمر به مراکز درمانی منتقل و 21 نفر اسکان داده شدند.

وی، گفت: در این امدادرسانی ها 132 تیم عملیاتی با 362 امدادگر خدمات امدادی به صورت شبانه روزی برای حادثه دیدگان ارائه کرده اند.

میرزایی اظهارداشت: برای ارائه خدمات به حادثه دیدگان 72 حادثه در سطح استان 108 خودروی کمک دار، 70 دستگاه آمبولانس و 55 دستگاه خودروی نجات فعال بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: پایگاه‌های هلال احمر در سطح جاده‌ای این استان فعال هستند و خدمات امدادی شبانه‌روزی ارائه می دهند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، از هموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان /شهرام میرزایی/ امداد رسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر