کد خبر: 932638 A

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان :

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: خدمات استعلام و پرداخت صورتحساب قبوض، ثبت شماره تلفن همراه جهت دریافت قبوض بصورت پیامکی و اعلام و ثبت رقم کنتور با فشردن کلید 4 در سانه تلفنی 122 برای مشترکان استان زنجان مهیا شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: پیش از این مشترکان برای دریافت این خدمات مجبور به مراجعه حضوری بودند، اما اکنون با توجه به شرایط کرونایی کشور و لزوم پرهیز از رفت و آمدهای غیر ضرور و صرفه جویی در وقت و هزینه مشترکین، این خدمات بصورت تلفنی ارائه می شود.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در راستای رسالت خود جهت تحقق سیاست های دولت الکترونیک تمامی خدمات خود را بصورت غیر حضوری و در بستر اینترنت و تلفن ارائه می کند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اضافه کرد: علاوه بر این خدمات، ثبت حوادث آب و فاضلاب، ثبت شکایت های مردمی، دریافت پیام صوتی مشترکین و پیگیری جزو خدمات تلفنی سامانه 122 برای مشترکان این شرکت است.

جزء قاسمی بیان داشت: در راستای تحقق نظام شفافیت، صورت حساب مشترکان به صورت لحظه‌ای قابل رصد و پیگیری بوده و خدمات شرکت آب و فاضلاب در این راستا، روز به روز توسعه یافته‌تر می‌شود.

این مسئول اظهار داشت: در آینده نزدیک امکان ثبت اینترنتی حوادث آب و فاضلاب و ارائه اپلیکیشن جامع خدمات آب و فاضلاب نیز به خدمات غیر حضوری شرکت آب و فاضلاب افزوده می شود.

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان /علیرضا جزء قاسمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر