کد خبر: 932626 A

جانشین فرماندهی انتظامی استان خبرداد:

جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین از کشف بیش از ۱۷ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودروی سمند و دستگیری یک نفر در شهرستان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، سرهنگ داود عبدالمالکی با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بر روی عوامل حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، فردی قصد انتقال مقادیر زیادی از مواد مخدر به وسیله یک دستگاه خودروی سمند به استان قزوین را دارد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی و طی چندین مسافت تعقیب و گریز، خودروی مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن، مقدار ۱۷ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

عبدالمالکی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مخدر مکشوفه تحویل مراجع قضائی شد بیان کرد: یکی از عوامل مهم از هم پاشیدن کانون خانواده‌ها، عدم توجه کافی والدین به رفتارهای فرزندان است که لازم است به منظور مقابله با اقدامات شوم سوداگران مرگ، خانواده‌ها نیز در شکل گیری تربیت صحیح فرزندان خود با آگاهی و نظارت مستمر، از آلوده شدن آنان در دام اعتیاد پیشگیری کنند.

 

استان قزوین پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرگ والدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر