کد خبر: 932566 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: اعتبارات عمرانی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین در سال جهش تولید با رشد ۳۵۰ میلیارد ریالی به هزار میلیارد ریال افزایش پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، حمیدرضا خانپور اظهار کرد: اعتبارات پیش بینی شده ما در حوزه عمرانی و زیرساختی برای سال جاری ۶۵۰ میلیارد ریال بود که با توجه به ارتقای این شرکت از استان های سطح ۲ به یک، این رقم به هزار میلیارد ریال افزایش یافت.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان با بیان اینکه در دولت یازدهم و دوازدهم ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال برای تقویت زیرساخت ها در شهرک های صنعتی استان قزوین هزینه شده است، افزود: اعتبارات شرکت شهرک‌های‌صنعتی از سوی دولت برای تقویت و توسعه زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی‌صنعتی هزینه‌ می‌شود.

خانپور با بیان اینکه در سال جاری مهم ترین تکلیف مدیران حمایت از تولید و سرمایه گذاری است، گفت: تقویت و توسعه زیرساخت ها در شهرک های صنعتی منجر به جذب سرمایه گذاران و رونق تولید و اشتغال خواهد شد.

وی از اجرای ۶۰ طرح عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین طی سال جاری خبر داد و یادآور شد: اعتبارات عمرانی یاد شده برای اجرای طرح هایی همچون ساخت خیابان، آسفالت کشی و جدول‌گذاری، احداث یا ترمیم معابر، اجرای طرح های آب و فاضلاب و تصفیه‌خانه ، ایجاد یا تقویت پست‌های برق و شبکه روشنایی و توسعه فضای سبز و نهال کاری هزینه می شود.

به گفته این مسئول، در سال گذشته ۵۹۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی و زیرساختی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین هزینه شده بود.

استان قزوین دارای یک شهر صنعتی، ۱۳ شهرک و ۶ ناحیه صنعتی است.

نزدیک به هزار واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین دارای پروانه بهره برداری هستند.

استان قزوین برق دولت رشد فضای سبز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر