کد خبر: 932356 A

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال؛

تراکتور در حالی آماده مصاف با نساجی می‌شود که به احتمال زیاد 7 بازیکن‌اش را در اختیار ندارد و از طرفی با توجه به برگزاری لیگ برتر با شرایط کرونایی هواداران فوتبال از غائبان بزرگ لیگ برتر محسوب می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تراکتور در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر باید روز یکشنبه 8 تیر در تبریز میزبان نساجی مازندران باشد.

تراکتوری‌ها در حالی در نخستین بازی خود پس از شروع مجدد مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز پذیرای نساجی خواهند بود که خاطرات تلخ و شیرینی از تقابل با این حریف شمالی دارند.

تراکتوری‌ها در حالی به مصاف حریف قائمشهری می‌روند که از بین بازیکنان تراکتور یوری جفرسون به تازگی قراردادش را فسخ کرده و از این تیم جدا شده و علاوه بر او، دژاگه و حمزاوی هم هنوز به تبریز برنگشته و غایب بازی نخست تیم‌شان پس از تعطیلات هستند.

مسعود شجاعی، کاپیتان تراکتور هم به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیمش نیست. علاوه بر این نفرات، محمدرضا اخباری، اکبر ایمانی و رضا اسدی سه بازیکن مصدوم تراکتور هستند که وضعیت قطعی رسیدن آنها به بازی فردا، در تمرینات امروز مشخص می‌شود ولی به احتمال زیاد ساکت الهامی این 3 بازیکن را در اختیار نخواهد داشت.

با توجه به وضیعت 3 بازیکن مصدوم تراکتور و نبود پرشورها روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام می‌توان گفت که بازی فردا برای تراکتور با 8 غایب برگزار خواهد شد.

شرایط این بازی مشابه با دیدار فصل گذشته دو تیم در تبریز است؛ جایی که در هفته دوم و بدلیل محرومیت تراکتور از حضور هوادارانش بدون تماشاگر برگزار شد و برای میزبان مدعی تنها یک امتیاز داشت. در آن بازی، آنتونی استوکس در نیمه اول تراکتور را پیش انداخت اما محمدمهدی نظری در اواسط نیمه دوم گل تساوی را برای نساجی زد تا در پایان بازی حساب یک بر یک ثبت شود.

این درحالی است که بازی برگشت دو تیم نیز با روندی یکسان و البته با جنجال داوری به تساوی یک بر یک انجامید و موجب از دست رفتن 2 امتیاز حساس دیگر برای تراکتور در جاده قهرمانی شد.

اما خاطره شیرین سرخ‌پوشان دیار آذربایجان از تقابل با نماینده استان مازندران به جدال رفت دو تیم در قائمشهر برمی‌گردد که با برتری مطلق و 4 گله تیم محبوب تی‌تی‌ها خاتمه یافت.

این بازی دو نیمه متفاوت داشت و تراکتور در نیمه مربیان جشنواره‌ای از گل به راه انداخته و با گل‌های ویلیان میمبلا، ساسان انصاری (2 گل) و یوکیا سوگیتا میزبان خود را درهم کوبید.

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا تراکتور در بازگشایی مسابقات لیگ برتر فوتبال می‌تواند خاطره شیرین بازی رفت فصل جاری را زنده کند یا تاریخ برای این تیم در تبریز تکرار خواهد شد؟

استان مازندران جاده لیگ برتر نساجی هواداران فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر