کد خبر: 932092 A

رئیس سازمان برنامه بودجه خبر داد:

تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل محور نیمه تمام اصفهان به اردستان در جریان بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه از این طرح، مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش ایلنا،محمدباقر نوبخت در دومین روز از سفر خود به اصفهان با همراهی جمعی از مسئولان از قطعه سوم محور اصفهان‌- اردستان، حد فاصل کیلومتر ۲۷ تا ۴۰ بازدید داشت و به شرط تکمیل طرح تا هفته دولت امسال، با تامین اعتبار مورد نیاز موافقت کرد.

به گفته پیمانکار مجری طرح، ۲۵۰ میلیارد ریال دیگر برای زیرسازی، پرداخت دیون و ابنیه نیاز است و ۱۵۰ میلیارد ریال نیز باید برای آسفالت هزینه شود که بر عهده اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است.

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان در گفت و گو با ایلنا،اظهار کرد: اعتبار اولیه پیش‌بینی شده طرح ۲۳۵ میلیارد ریال است.

وی افزود: ۱۴ کیلومتر از قطعه تا کنون آماده آسفالت شده و بقیه آن با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی زیرسازی و ابنیه، در حال انجام است.

 مجتبی پورشفیع افزود:برای نصب پل مسیر عبور قطار نیز توافق‌ها انجام شده و در مرحله محاسبات فنی قرار دارد.

این طرح که از سال ۱۳۸۶ آغاز شده و تا کنون به اتمام نرسیده، پس از اجرا مسیر اردستان به اصفهان را ۶.۵ کیلومتر کوتاه‌تر می‌کند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز در آخرین روز سفر خود به استان اصفهان پس از بازدید از پارک علم و فناوری سلامت و چند طرح، در آیین گرامیداشت هفتم تیر در اردستان شرکت می‌کند.

بازدید از طرح کنارگذر شرق اصفهان و کارخانه انتخاب و واحد هسا، شرکت در نشست شورای برنامه‌ریزی و آغاز طرح ساخت چهار هزار واحد مسکن ویژه محرومان از دیگر برنامه‌های سفر ۲ روزه محمدباقر نوبخت به استان اصفهان بود.

 

نوبخت اردستان سازمان برنامه بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر