کد خبر: 932051 A

معاون عمرانی استاندار قزوین:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: با راه‌اندازی تله‌سی‌یژ کامان صنعت گردشگری در استان قزوین توسعه و گسترش می یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، علی فرخزاد در حاشیه بازدید از تله سیژ کامان قزوین اظهار کرد: راه‌انداری تله‌سی‌یژ قزوین نقش بسزایی در گسترش و رونق صنعت گردشگری استان خواهد داشت و به همین منظور باید در اسرع وقت و با رعایت استانداردهای لازم و با ایمنی حداکثری، نسبت به بازگشایی این مرکز اقدام به عمل آید.

 معاون عمرانی استاندار با بیان اینکه سرمایه‌های استان در زمینه‌های مختلف، از جمله گردشگری نباید بلاتکلیف رها شود، افزود: در همین راستا و در اسرع وقت نسبت به جذب سرمایه‌گذار برای راه‌اندازی فازهای دیگر این مجموعه باید اقدام شود تا علاوه بر مردم استان شاهد ورود گردشگران سایر استان‌های کشور به این مجموعه باشیم.

فرخزاد یادآور شد: بسیاری از علاقمندان به ورزش اسکی در قزوین هزینه‌ و مسافت‌های طولانی را برای پرداختن به این رشته صرف کرده و به سایر استان‌ها می روند در حالی که پیست اسکی کامان و زرشک دارای قابلیت و جاذبه‌های گردشگری منحصر به فرد خود در کشور است.

تله‌ سی یژ کامان و زرشک در ۱۵ کیلومتری شمال قزوین و در حاشیه جاده قزوین - رازمیان و ضلع شمال غربی راهدارخانه بهرام‌آباد و در منطقه نمونه گردشکری واقع شده و در سال ۹۳ نیز بهره‌برداری اولیه آن انجام شد .

 

استان قزوین جاده گردشگری معاون صنعت گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر