کد خبر: 931835 A

رئیس تعاون روستایی نیشابور خبر داد:

رئیس شبکه تعاون روستایی شهرستان نیشابور در سال جهش تولید از صدور مجوز طرح عظیم یک‌هزار رأسی پرورش دام سبک شهرستان توسط اتحادیه تعاون روستایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور ، علیرضا بیاتی ضمن گرامیداشت دهه کرامت و تبریک میلاد امام رضا(ع) در این خصوص گفت: سرمایه‌گذاری بخش تعاونی در بزرگترین طرح تولیدی شهرستان و با اخذ مجوز اولین بخش از زنجیره تولید در زمینه پرورش دام سبک آغاز شد. 

وی افزود: با عملیاتی شدن این طرح بزرگ و تملک اراضی مورد نیاز طی چند روز آینده شاهد آغاز این پروژه تولیدی در سطح شهرستان خواهیم بود. 

بیاتی با بیان اینکه این طرح تولیدی خواهد توانست ضمن تاثیر قابل توجه در قیمت مناسب گوشت گرم، بخش مهمی از نیاز شهرستان را مرتفع نماید، اظهار داشت: در ادامه طرح احداث کارخانه بزرگ تهیه و تامین خوراک دام و مکمل‌های غذایی نیز توسط شرکت تعاونی عشق آباد در ناحیه صنعتی عشق آباد بعنوان حلقه دیگری از زنجیره تولید کلنگ زنی خواهد شد. 

وی ادامه داد: با اجرای این طرح بخش قابل توجهی از خوراک دام مورد نیاز دام سبک و سنگین شهرستان تامین خواهد شد. 

رئیس شبکه تعاون روستایی شهرستان نیشابور در پایان ضمن تبریک انتخاب اتحادیه تعاونی روستایی شهرستان به عنوان ریاست هیئت مدیره اتحادیه تعاونی روستایی استان خراسان رضوی این انتخاب شایسته و موفقیت را در خور شأن و جایگاه نیشابور بزرگ دانست و اظهار امیدواری کرد که با این انتخاب خدمات بهتر و مفیدتری را به بخش کشاورزی شهرستان می توان ارایه داد.

استان خراسان رضوی بخش کشاورزی خوراک سرمایه گذاری شرکت تعاونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر