کد خبر: 931827 A

فرمانده انتظامی سبزوار مطرح کرد:

فرمانده انتظامی سبزوار گفت: در شرایط سخت اقتصادی کنونی، اصناف با رعایت انصاف در عرضه کالاهای اساسی همراهی خوبی با مردم داشته اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سبزوار ، سرهنگ حسین بیات مختاری در نشست هم اندیشی پلیس و اصناف شهرستان سبزوار گفت: واحدهای صنفی در ماه‌های نخست سالجاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نقش موثری در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا داشتند.

فرمانده انتظامی سبزوار تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های پلیس سبزوار موضوع ارتقای فرهنگ ترافیک با رویکرد کاهش حوادث رانندگی است که قطعا با همکاری اصناف و کمک آنهابه فرهنگ سازی در حوزه ترافیک به ویژه راکبین موتورسیکلت ,می توان انضباط ترافیکی مورد انتظار را در شهر اعمال کرد . 

بیات مختاری افزود: همچنین با توجه به افزایش ارزش ریالی اموال، دغدغه دیگر پلیس جلوگیری از رشد سرقت ها با  نگاه پیشگیرانه و برخورد جدی با سارقان است که اصناف با اقدامات مورد انتظار پلیس در حوزه پیشگیری نظیر نصب دزدگیر , دوربین و مقاوم سازی اماکن کمک شایانی به برقراری امنیت پایدار خواهند داشت.

وی تصریح کرد:بسیج اصناف تا کنون   یکی از ظرفیتهای بالقوه در تولید امنیت. بوده  که با برنامه ریزی و توسعه همکاری پلیس و بسیج اصناف شاهد رشد شاخص احساس امنیت در بازار و اصناف خواهیم بود.

رئیس اتاق اصناف سبزوار نیز با تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی در برقراری امنیت و همکاری مطلوب با اتاق اصناف افزود: بخشی از آرامش بازار، مرهون همکاری نیروی انتظامی و پلیس اماکن است.

علی کیانی افزود: در  مصوبه ستاد پیشگیری از بیماری کرونا در شهرستان سبزوار، که بسیاری از صنوف تعطیل شدند نیروی انتظامی همکاری نزدیکی در این زمینه داشته و دوشادوش ایثارگران بخش سلامت برای آرامش , امنیت وسلامتی شهروندان ایفای نقش کرده است.

دوربین سرقت کالاهای اساسی نیروی انتظامی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر