کد خبر: 931817 A

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز و دبیر کارگروه شهر دوستدار کودک شیراز خبر داد: شیراز به عنوان پایلوت «شهر دوستدار کودک» معرفی شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای شهر شیراز، لیلا دودمان با اشاره به این انتخاب، اظهار داشت: با معرفی شیراز و ۱۱ شهر دیگر ایران به عنوان شهر پایلوت دوستدار کودک از سوی یونیسف و با تائید کمیته ملی هماهنگی شهر دوستدار کودک، فرصت پیوستن شیراز به شبکه جهانی دوستدار کودک در مرحله دیگر نیز فراهم شده است.

به گفته وی این انتخاب بر اساس مصوبه کمیته ملی شهر دوستدار کودک و بر اساس ارزیابی‌های دقیق توسط همه اعضای کمیته انجام گرفته است.

رئیس کمیسیون هوشمندسازی و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر شیراز خاطرنشان کرد: شهرداری شیراز با تدوین برنامه‌های کلان، زیرساختی و شاخص در حوزه‌های اجتماعی، عمرانی و شهرسازی و با همکاری نزدیک و مداوم با کمیته ملی و انجام تعهدات مندرج در تفاهم‌نامه فی مابین، به دنبال اهداف بعدی از جمله کاندیداتوری و کسب نشان و برند «شهر دوستدار کودک» در آینده‌ای نزدیک است.

دودمان با ابراز امیدواری از اینکه شیراز تا سال ۱۴۰۰ به شبکه جهانی شهرهای دوستدار کودک بپیوندد، از دست‌اندرکاران این طرح و فعالان حوزه کودک قدردانی کرد.

 

ایران روابط عمومی شاخص شورای اسلامی شهر فناوری اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر