کد خبر: 931724 A

سردار غیاثی خبر داد ؛

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: سپاه و قوه قضائیه براساس وظایف و تکالیف قانونی با هر شخص و جریانی که قصد برهم زدن امنیت جامعه و شهروندان را داشته باشد برخورد قاطعی خواهند کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، همزمان با هفته قوه قضائیه سردار سید هاشم غیاثی، حجت الاسلام محمود محمودی زاده  و جمعی از مسئولان سپاه فجر با حجت الاسلام موسوی ریاست دادگستری و آسیابی دادستان عمومی و انقلاب استان فارس دیدار کردند.

سردار غیاثی در این دیدار از اقدامات اخیر قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی گفت و افزود:  همکاری و تعامل بسیار خوبی بین دو نهاد سپاه و قوه قضائیه در فارس برقرار است و سپاه فجر آماده همکاری کامل در زمینه های اطلاعاتی و امنیتی  با دادگستری استان است.

سردار غیاثی با بیان اینکه امنیت خط قرمز سپاه و قوه قضائیه است، گفت: تحرکات افراد و جریانات ضد انقلاب بصورت لحظه ای رصد می شود و دو نهاد انقلابی سپاه و قوه قضائیه براساس وظایف و تکالیف قانونی با هر شخص و جریانی که قصد برهم زدن امنیت جامعه و شهروندان را داشته باشد برخورد قاطعی خواهند داشت.

حجت الاسلام محمود محمودی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر هم در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن هفته قوه قضائیه، گفت: دستگاه قضائی بعنوان یکی از ارکان اصلی نظام و حکومت اسلامی  رسالت مهم ترویج و تحقق عدالت اسلامی در جامعه را بر عهده دارد.

وی با تاکید بر اینکه برخورد مداوم با مفسدان اقتصادی در دستور کار قوه قضائیه باشد، گفت: برخورد مقتدرانه دستگاه قضائی با مفسدان و رسانه ای شدن دادگاه های برخی از متهمان دانه درشت اقتصادی نه تنها اعتماد مردم به دستگاه قضائی را بیش از پیش افزایش می دهد بلکه برای افکار عمومی یک حرکت اُمید دهنده و اطمینان دهنده خواهد بود.

حجت الاسلام محمودی زاده خاطرنشان کرد: هماهنگی و تعامل دو نهاد انقلابی سپاه و قوه قضائیه در سطح استان فارس یک موضوع بسیار مهم است و بین این دو نهاد انقلابی همکاری و هم پوشانی بسیار خوبی در حوزه های مختلف برقرار است.

حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس نیز در این دیدار ضمن تبریک به حجت الاسلام محمودی زاده در پیِ انتصاب بعنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر، گفت: با شناختی که از این برادر بزرگوار داریم و با توجه به سوابق گذشته حجت الاسلام محمودی زاده امیدواریم در مسئولیت جدید نیز شاهد موفقیت و سربلندی ایشان باشیم.

 

انقلاب اسلامی جامعه قوه قضائیه نظام اسلامی امنیت جامعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر